Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 01, 18:12 Atnaujinta 2013 01 01, 19:09

Girtas Naujųjų metų sutikimas Didžiojoje Britanijoje: išsitaršę jaunuoliai voliojosi gatvėse

Didžiosios Britanijos žiniasklaida antradienį publikavo nuotraukas iš Naujųjų metų sutikimo nakties. Tiesa, šįkart tai ne įspūdingų Londono ar Edinburgo fejerverkų kadrai, o kur kas buitiškesni vaizdai iš miestų gatvių.

Čia užfiksuoti girtut girtutėliai jaunuoliai, prigulę pailsėti tiesiog gatvėje ar vemiantys pakampėse, ne pačios grakščiausios damos, namo besitempiančios kaži kur išrautą krūmokšnį ir ant kojų nepastovinčios mini sijonėliais pasipuošusios gražuolės.

Pati britų žiniasklaida kritikuoja šalies gėrimo kultūrą. Teigiama, kad medikai ir policija dėl alkoholio padauginusių piliečių praėjusią naktį Didžiojoje Britanijoje turėjo itin daug darbo.

Vien Birmingame nuo 20 val iki vidurnakčio fiksuoti 638 skambučiai medikams – tai 15 proc. daugiau nei vakarą, pasitinkant 2012-uosius.

Nuo 1 val. nakties iki 4 val. ryto Birmingamo medikai sulaukė dar 1291 skambučio – 9 proc. daugiau nei pernai.

623 skambučiai buvo susiję su po išgertuvių kilusiomis muštynėmis, praneša dailymail.co.uk.

Palyginimui, LNK žiniomis, Vilniuje medikai naujametę naktį sulaukė 400 iškvietimų, Kaune – 350, Klaipėdoje – 36.

Medikų teigimu, daugiausia į juos kreipėsi alkoholio padauginę, susimušę, stiklo šukėmis susižaloję ar ant slidžių šaligatvių pargriuvę piliečiai.

Dėl apsideginimų į medikus kreipėsi vos keli žmonės. Skaudžiausiai dėl nudegimų nukentėjo mažametė klaipėdietė, jai sulaužyta nosis.

Šiurpinančias NUOTRAUKAS rasite čia.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min