2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Graikija yra pasirengusi įgyvendinti griežto taupymo programą, sako finansų ministras

Graikijos nacionalinės vienybės vyriausybės sutartis įrodo, kad šalis yra pasiryžusi vykdyti išlaidų mažinimo planą, kaip to reikalauja užsienio lyderiai, pirmadienį pareiškė finansų ministras Evangelas Venizelas.
Evangelas Venizelas
Evangelas Venizelas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Dabar, po sunkios savaitės, Graikijoje turime kitokią politinę padėtį, naują politinį derinį. Turime naują nacionalinės vienybės ir nacionalinės atsakomybės vyriausybę“, – sakė ministras.

„Tai mūsų pasiryžimo ir nacionalinio pajėgumo įvykdyti programą ir atstatyti mūsų šalį įrodymas“, – sakė jis žurnalistams, atvykęs į euro zonos finansų ministrų susitikimą Briuselyje.

Euro zonos ministrai sustabdė 8 mlrd. eurų išmoką iš 110 mlrd. eurų pagalbos paketo Graikijai, kol Atėnai nepritars naujam skolų mažinimo priemonių paketui ir griežtoms taupymo priemonėms, dėl kurių buvo susitarta praėjusį mėnesį.

Tuo tarpu Atėnuose pasitraukiantis premjeras vadovas Georgas Papandrėjas ir opozicijoje esančių konservatorių lyderis Antonis Samaras turėtų tęsti derybas dėl naujo vyriausybės vadovo, kuriam teks vadovauti koalicinei vyriausybei ir įgyvendinti naująjį valstybės gelbėjimo planą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min