Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Hamas“ infiltravosi į JT agentūras

Palestiniečių judėjimo „Hamas“ agentai yra infiltravęsi į Gazos Ruože veikiančias Jungtinių Tautų (JT) humanitarinės pagalbos organizacijas, Izraelio ambasadorius prie Austrijos Danas Ashbelas sakė interviu savaitraščiui „Profil“, kuris bus išspausdintas pirmadienį.
„Hamas“ šalininkai
„Hamas“ šalininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Ar žinote, kas šiuo metu yra UNRWA (JT paramos ir viešųjų darbų Palestinos pabėgėliams agentūros) darbuotojai Gazoje? – Jie yra „Hamas“ žmonės, kurie skirsto pagalbos siuntas „Hamas“ lojaliems asmenims, – sakė D.Ashbelas. – Netgi ši pagalbos organizacija yra užvaldyta „Hamas“ ir naudojama kaip ginklas prieš jų pačių žmones.“

Ambasadorius taip pat teisino Izraelio antradienį įvykusią aviacijos ataką prieš UNRWA mokyklą šiauriniame Džabalijos mieste, per kurią žuvo 43 žmonės.

„Ši žala buvo padaryta tik todėl, kad po mokykla buvo įrengtas „Hamas“ ginklų sandėlys“, – sakė jis.

UNRWA ketvirtadienį sustabdė savo veiklą Gazos Ruože, kai į JT sunkvežimių koloną pataikė du Izraelio tankų sviediniai. Per šią ataką žuvo vienas JT samdytas vairuotojas, o kitas buvo sužeistas.

Tačiau penktadienį JT paskelbė atnaujinsiančios humanitarinės pagalbos tiekimą Gazos Ruože nuo karo nukentėjusiems palestiniečiams, nes Izraelis pateikė saugumo garantijas.

JT generalinis sekretorius Ban Ki-moonas paragino Izraelį ištirti atakas prieš JT koloną ir tris šios tarptautinės organizacijos vadovaujamas mokyklas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius