Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
04 24 /20:54

„Hamas“ paskelbė vaizdo įrašą su Gazos Ruože laikomu įkaitu

Islamistų grupuotė „Hamas“ trečiadienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas Gazos Ruože įkaitu laikomas izraeliečių kilmės amerikietis, matomas gyvas.
Nir Alon / ZUMAPRESS.com
Nir Alon / ZUMAPRESS.com

Izraelio žiniasklaida jį įvardijo kaip 23 metų Hershą Goldbergą-Poliną (Heršą Goldbergą-Poliną), kuris spalio 7 dieną per „Hamas“ išpuolį buvo pagrobtas iš „Nova“ muzikos festivalio Pietų Izraelyje.

„Ėjau pasilinksminti su draugais, o vietoj to atsidūriau kovoje už savo gyvybę su sunkiais sužalojimais visame kūne“, – sako jis vaizdo įraše, kurio autentiškumo ir įrašymo laiko naujienų agentūra AFP negalėjo nepriklausomai patikrinti.

Vyras klipe teigia esantis laikomas įkaitu „beveik 200 dienų“. Antradienį Izraelio ir Hamas“ karas pasiekė 200 dienų ribą.

Akivaizdžia nuoroda į šią savaitę prasidėjusią žydų Pesacho šventę H. Goldbergas-Polinas ragina vyriausybės narius, „kol sėdėsite ir valgysite šventinius pietus su savo šeimomis, pagalvoti apie mus, įkaitus, kurie vis dar yra čia, pragare“, ir „grąžinti mus namo“.

Jis sako, kad belaisviai gyvena „po žeme be vandens, be maisto, be saulės, be medicininės priežiūros, kurios man taip reikia ilgą, ilgą laiką“.

Vaizdo įrašas buvo paskelbtas oficialioje „Hamas“ paskyroje platformoje „Telegram“.

Izraelio skaičiavimais, iš maždaug 250 žmonių, pagrobtų per „Hamas“ išpuolį spalio 7 dieną, Gazos ruože tebėra 129, įskaitant 34 žmones, kurie, kariuomenės teigimu, nebėra gyvi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius