Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Hezbollah“ televizija parodė reportažą apie esą surengtą ataką prieš Izraelį

Libano sukarinto šiitų judėjimo „Hezbollah“ televizija „al Manar“ pirmadienį parodė reportažą, kuriame, jos teigimu, matyti šios Irano remiamos grupės diena anksčiau įvykdyta raketinė ataka prieš Izraelio kariuomenės transporto priemonę.
Kadrai iš „Hezbollah“ išplatinto vaizdo įrašo
Kadrai iš „Hezbollah“ išplatinto vaizdo įrašo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Teigiama, kad vaizdo medžiagoje matyti raketa, paleidžiama į judančią šarvuotą transporto priemonę. Vėliau matyti sprogimas ir kylantis didelis baltų dūmų debesis.

„Al Manar“ vedėjas sakė, kad į taikinį už 1,5 km nuo valstybinės sienos buvo paleistos dvi rusiškos prieštankinės raketos „Kornet“.

„Pirmiausiai į taikinį buvo paleista pirmoji prieštankinė raketa „Kornet“, o tuomet iš kitos pozicijos buvo paleista antroji raketa, siekiant užtikrinti, kad taikinys būtų sunaikintas“, – sakė komentatorius.

Taikinys, kurį „Hezbollah“ įvardijo kaip šarvuotąjį visureigį „Wolf“, buvo už 1,5 km nuo Libano ir Izraelio sienos ir už 4 km nuo pirmosios raketos paleidimo vietos, nurodė „al Manar“.

VIDEO: „Hezbollah“ televizija parodė reportažą apie esą surengtą ataką prieš Izraelį

„Hezbollah“ sekmadienį pranešė, kad jo kovotojai „sunaikino karinę transporto priemonę kelyje į Avivimo kareivines, o buvusieji viduje buvo nukauti arba sužeisti“.

Izraelio kariuomenė pranešė atsakiusi paleisdama apie 100 artilerijos sviedinių, kai „Hezbollah“ smogė dviem arba trimis prieštankinėmis raketomis bataliono būstinei ir kariuomenės greitosios pagalbos automobiliui.

Izraelis atmetė Irano remiamo judėjimo teiginius, kad buvusieji transporto priemonėje žuvo arba buvo sužeisti. Kariškiai nurodė, kad jokių aukų nebuvo.

Sekmadienio susišaudymas prie Libano ir Izraelio sienos įvyko praėjus savaitei po „Hezbollah“ kaltinimo, jog Izraelis surengė bepiločių skraidyklių ataką prieš kovotojų tvirtovę Beiruto pietinėje dalyje.

Rugpjūčio 24-ąją Izraelis taip pat nurodė surengęs smūgių Sirijoje, kad užkirstų kelią iraniečių dronų atakoms prieš žydų valstybę. „Hezbollah“ pareiškė, kad per tuos smūgius žuvo du jo nariai.

Karo krečiamoje Sirioje Izraelis yra surengęs šimtus smūgių – esą daugiausiai nukreiptų prieš Irano arba „Hezbollah“ taikinius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius