2026-06-26 11:17 Atnaujinta 2026-06-26 11:44

„Hezbollah“ lyderis: tai – JAV ir Izraelio pralaimėjimo deklaracija

Praėjusią savaitę pasirašytas JAV ir Irano susitarimas yra Izraelio ir Jungtinių Valstijų pralaimėjimo deklaracija, penktadienį pareiškė „Hezbollah“ lyderis Naimas Qassemas.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Naimas Qassemas
Naimas Qassemas / AFP/ „Scanpix“

Šis susitarimas taip pat sumažino kovos veiksmus tarp jo grupuotės ir Izraelio.

„Jie norėjo didelio karo (...), kad mus sunaikintų“, – sakė N.Qassemas per televiziją transliuotoje kalboje, skirtoje Ašūrai – gedulo dienai, skirtai paminėti svarbaus šiitų islamo veikėjo mirtį.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą