Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Homoseksualus paauglys Indijoje buvo verčiamas santykiauti su motina, kad „išgytų“

Vaivorykštės vėliava
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vaivorykštės vėliava
Šaltinis: 15min
0
A A

Nepilnametis Indijoje buvo priverstas lytiškai santykiauti su savo paties motina, atskleidė filmo apie „taisomuosius išprievartavimus“ kūrėjai, rašo „The Independent“.

Filmo kūrėja Deepthi Tadanki apie šį kraupų įvykį sužinojo atlikdama tyrimą Bengalūro mieste. „Šeimos nariai privertė homoseksualų vaikiną santykiauti su jo motina – taip buvo norima jį “paversti heteroseksualiu“, – ji pasakojo „The Times of India“.

Jos filmas „Satyavati“ – tai išgalvota istorija apie merginą, kurią išprievartavo dėdė, kai jos tėvams kilo įtarimų dėl jos draugystės su homoseksualiomis draugėmis. 

Terminas „taisomasis išprievartavimas“ atsirado Pietų Afrikoje, apibūdinant seksualinės prievartos aukas, kurios tapo taikiniais dėl savo seksualinės orientacijos ar lytinio tapatumo, siekiant jas „paversti“ heteroseksualiomis.

Viena iš tokių aukų – Mvuleni Fana, kuri ėjo namo po futbolo treniruotės, kai ją išprievartavo keturi vyrai, pareiškę, kad jie ją „pavers tikra moterimi“, tuomet sumušė ir paliko mirti. 

Nėra oficialios statistikos, kiek yra „taisomojo išprievartavimo“ aukų. Aktyvistai teigia, kad apie šiuos nusikaltimus pranešama net rečiau nei apie kitas seksualinės prievartos formas Indijoje, nes dažnai su jomis būna susiję šeimos nariai.

Apie šiuos nusikaltimus pranešama net rečiau nei apie kitas seksualinės prievartos formas Indijoje, nes dažnai su jomis būna susiję šeimos nariai. 

Dažnai apie tokius atvejus aktyvistai sužino ne todėl, kad aukos kreipiasi į policiją, o todėl, kad jos ieško būdų, kaip pabėgti iš namų, kuriuose patyrė prievartą.

„LGBT Collective“ grupės Telanganje atstovas Vyjayanti Mogli teigia, kad dažnai šeimos tokiems kraupiems nusikaltimams pagalbos kreipiasi į pusbrolius. Dažnai po jų aukos būna ir prievarta apvesdinamos.

Homoseksualumas Indijoje yra tabu, o LGBT asmenų teisės buvo dar labiau pamintos 2013 m., kai Aukščiausiasis teismas kriminalizavo homoseksualius lytinius santykius. Už tai baudžiama iki 10 metų kalėjimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min