15min be reklamos
2018 08 23, 11:57

Honkonge anestezuotojas nužudė žmoną ir dukrą, pasitelkęs jogos kamuolį su smalkėmis

Honkonge anestezuotojas nunuodijo savo žmoną ir dukrą, pasitelkęs jogos kamuolį, pripildytą anglies monoksido, buvo pareikšta teisme.  
Honkonge suimtas anestezuotojas
Honkonge suimtas anestezuotojas / „Twitter“ nuotr.

Prokurorai Aukštajam teismui trečiadienį sakė, kad Khaw Kim-sunas paliko pripučiamą kamuolį automobilio bagažinėje, o iš jo ištekėjusios itin toksiškos dujos nužudė jo žmoną ir dukrą.

Khaw Kim-suno 47 metų žmona ir 16-metė dukra 2015 metais buvo rastos kelkraštyje stovinčiame užrakintame geltonos spalvos automobilyje „Mini Cooper“.

Jų mirtis buvo konstatuota toje pačioje ligoninėje, kur anestezuotoju dirbo Khaw Kim-sunas. Autopsija parodė, kad jos mirė apsinuodijusios anglies monoksidu.

Policija automobilio bagažinėje aptiko subliūškusį jogos kamuolį.

Khaw Kim-sunas padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl dviejų kaltinimų nužudymu.

Prokurorai trečiadienį sakė, kad 53 metų malaizietis Khaw Kim-sunas buvo užmezgęs romaną su studente, o žmona nebūtų sutikusi su juo skirtis. Jie kaltino vyrą sukurpus žmonos nužudymo planą.

Pasak prokurorų, tikėtina, kad vyras neketino nužudyti dukters.

Apklausiamas policijos Khaw Kim-sunas sakė tą dieną raginęs savo dukrą likti namuose ir baigti ruošti namų darbus.

Honkongo bulvarinis laikraštis „Apple Daily“ pranešė, kad Khaw Kim-sunas buvo pastebėtas pripildantis du kamuolius anglies monoksido Kinijos universitete, kur dėstė.

Jis kolegoms sakė ketinantis panaudoti dujas eksperimentams su triušiais, o vėliau policijai teigė, kad planavo nuodyti namuose įsiveisusias žiurkes.

Ketvirtadienį teismo procesas tęsiamas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min