Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Humoru prieš teroristus: trys klounai Charkove surengė „referendumą“ dėl prisijungimo prie Kanados cirko

Klounai Charkove
dozor.kharkov.ua nuotr. / Klounai Charkove
Šaltinis: 15min
0
A A

Charkovo miesto aikštėje priešais vietos cirko rūmus įvyko piketas. Jo dalyviai – ryškiaspalviai klounai – reikalavo surengti referendumą, po kurio galėtų prisijungti prie garsiosios „Cirque du Soleil“ trupės, rašo dozor.kharkov.ua.

Trys jauni artistai, pasipuošę klounų kostiumais, tokiu būdu išjuokė referendumus Donecke ir Luhanske, kurie įvyko sekmadienį. Du vaikinai ir mergina aikštėje reikalavo juos įtraukti į garsiąją „Cirque du Soleil“ trupę ir stovėjo laikydami plakatus su užrašais „Trys klounai – tai jėga“, „Daugiau grimo mimams“ ir „Per referendumą – į „Cirque du Soleil“.

Akcijos dalyviai juokavo, kad jų netenkina uždarbiai Charkovo cirke, todėl tikisi Kanados cirko trupėje uždirbti daugiau. Esą jų šalyje referendumai jau tapo tendencija, tad ir jie taip ketina kovoti dėl savo teisių.

Mes turime biuletenius. Jie visiškai tušti ir juose galite rašyti, ką tik norite. Tarkim, kad palaikote klounus. Svarbiausia, kad galite balsuoti bet kur ir bet kaip, viskas bus teisėta, – teigė akcijos dalyvis.

Kaip rašo dozor.kharkov.ua, šie jaunuoliai yra Rusijoje ir visoje buvusioje Sovietų Sąjungoje itin populiaraus televizijos projekto „Linksmųjų ir išradingųjų klubas“ dalyviai. Jie net parengė specialią urną biuleteniams. „Mes turime biuletenius. Jie visiškai tušti ir juose galite rašyti, ką tik norite. Tarkim, kad palaikote klounus. Svarbiausia, kad galite balsuoti bet kur ir bet kaip, viskas bus teisėta. Norite – savo namuose, norite – bet kur. Tai nesvarbu. Referendumas bus teisėtas bet kuriuo atveju“, – teigė vienas iš dalyvių.

Šitokie žodžiai – tiesioginė nuoroda į sekmadieninius referendumus Rytų Ukrainoje, kur balsuojama buvo bet kur ir bet kaip, o referendumo rezultatai tiesiog stulbinančiai palankūs jo organizatoriams.

Charkove tai ne pirma panaši akcija. Kovo 21-ąją vienoje metro stotyje taip pat įvyko „mitingas“, kurio dalyviai šaipėsi iš Krymo referendumo ir reikalavo prisijungimo prie Japonijos ir Antarktidos. Gegužės 11-ąją mieste buvo surengta akcija, kurios tikslas buvo papuošti miestą Ukrainos simbolika.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Ukraina Cirkas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min