2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 01 05 /13:18

Į keliautojų grupę Italijoje rėžėsi automobilis: žuvo šeši turistai, neblaivus vairuotojas sulaikytas

Šeši turistai žuvo Italijos Luttacho kurorte, kai automobilis rėžėsi į 17 žmonių grupę. Pranešama ir apie sužeistuosius.
Italijos policija
Italijos policija / AFP/Scanpix nuotr.

Tarp žuvusiųjų – jauni turistai iš Vokietijos.

Skelbiama, kad sužeista 11 žmonių. Jie išgabenti į ligonines. Trijų būklė kritinė. Viena moteris nuskraidinta į ligoninę Austrijoje, skelia corriere.it.

Automobilio „Audi“, lėkusio dideliu greičiu, vairuotojas išgyveno. 28-erių vietiniam vyrui nustatytas girtumas. „Sky TG24“ televizijos kanalas, remdamasis italų karabinieriais, skelbia, kad automobilio vairuotojas yra netoliese esančio Kienso kaimo gyventojas ir esą jo kraujyje buvo didelis alkoholio kiekis. Vyras buvo suimtas dėl mirtinos avarijos sukėlimo, kai jam buvo suteikiama pagalba Bruniko ligoninėje, skelbia naujienų agentūra „LaPresse“. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

Nelaimė esą įvyko, kai keliautojai susirinko prie autobuso, išėję iš priešais jį esančiame klube vykusio vakarėlio.

Pietų Tirolio regiono prezidentas Arno Kompatscheris per spaudos konferenciją sakė, kad nukentėjo jaunų vokiečių grupė, kuri atostogavo regione.

Vėliau sekmadienį žmonės į nelaimės vietą nešė gėles ir degė žvakutes.

Gyvybių pareikalavusi avarija įvyko prie vieno kaimo šalia Airinos slėnio, netoli Bolcano, Pietų Tirolio regione. Šiame autonominiame regione, esančiame šiaurinėje Italijos dalyje, daugiausia kalbama vokiškai. Čia esantys slidinėjimo kurortai yra populiarūs tarp vokiečių turistų.

Luttachas yra kalnų kaimas šiaurės Italijoje. Tai yra Ahrntalio bendruomenės Pietų Tirolyje frazionas, populiarus turizmo objektas visais metų laikais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min