2013-01-24 17:00

Į namą JAV atsitrenkė milžiniškas riedulys

JAV Jutos valstijoje į moters namą nusiritęs nuo kalvos atsitrenkė didžiulis riedulys. Riedulys į miegamąjį atsitrenkė 3 valandą nakties, moteris tuo metu miegojo ir buvo sužeista, skelbia welt.de.
Namas Jutoje
Namas Jutoje / Kadras iš Youtube.com

Tarsi griaustinis į namą trenkęsis riedulys išgąsdino miegojusią namo šeimininkę Wandą Denhalter. 63-ejų metų moteriai lūžo žandikaulis ir krūtinkaulis, stipriai sužalota koja, tačiau ji džiaugiasi apskritai likusi gyva. Moters vyras tuo metu buvo išvykęs aplankyti sūnaus. 

„Jei būčiau buvęs namuose, akmuo būtų ją pražudęs. Ji miegojo kitoje lovos pusėje nei įprastai“, – sakė jos vyras Scotas Denhalteris. Smūgio metu moteris iš išgąsčio spėjo iššokti iš lovos. Jei bereaguodama būtų lipusi iš kitos lovos pusės, riedulys būtų ją pražudęs. 

Miesto valdžios atstovas Marcas Mortensenas teigė, kad rieduliai, krentantys nuo kalvos, šioje vietovėje nėra neįprastas reiškinys, tačiau kad atsitrenktų į namą, retas įvykis. „Tai gamtos judėjimas“, – sakė vyras. 

Denhalterių šeima nusprendė daugiau nebegrįžti į šį namą.

VIDEO: HUGE Boulder Crashes Into Utah Home!

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą