Tiesiogiai
Tiesiogiai
2009-02-15 17:00

Indijoje mokytojams uždrausta pamokų metu naudotis mobiliaisiais telefonais

Viena Indijos valstija uždraudė mokytojams pamokų metu kalbėti mobiliaisiais telefonais, nes tai blaško mokinius, pranešė naujienų agentūra „Press Trust of India“.
Mobilusis telefonas
Mobilusis telefonas / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
Temos: 1 Indija

Maharaštros valstijos švietimo ministras Patangrao Kadamas agentūrai sakė, kad tokių veiksmų ėmėsi norėdamas užkirsti kelią „dideliam ramybės drumstimui mokymo proceso metu“.

Pasak ministro, jo departamentas sulaukė tėvų skundų dėl mokytojų, kurie nutraukia pamokas, kad pakalbėtų mobiliuoju telefonu.

„Brangios švietimo valandos švaistomos, mokiniai blaškomi“, – sakė P.Kadamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą