Tiesiogiai
Tiesiogiai
2010-11-15 23:08

Indijos sostinėje sugriuvus 5 aukštų pastatui, dešimtys žuvusiųjų

Pirmadienį Indijos sostinėje Delyje sugriuvus 5 aukštų pastatui, žuvo mažiausiai 36 žmonės, dar mažiausiai 60 buvo sužeisti.
Sugriuvęs pastatas
Sugriuvęs pastatas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Indija

Vietiniai televizijos kanalai praneša, kad nelaimės vietoje dirba gelbėtojai, mat po griuvėsiais gali būti daugiau nuolaužų prispaustų žmonių.

Iš viso pastate buvo apie 250 žmonių, daugelis jų – atvykusių iš kitų šalies regionų.

Manoma, kad namas sugriuvo dėl statybinio broko. Komisija tirs, ar šis pastatas buvo pastatytas legaliai ir ar jį statant buvo laikomasi būtinų reikalavimų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą