Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 2d. 11:55

Indonezijoje dingo lėktuvas su 16 žmonių (žemėlapiai)

Aviakompanijos „Merpati Nusantara“ lėktuvas DHC-6 „Twin Otter“
blog.itaperwira.web.id nuotr. / Aviakompanijos „Merpati Nusantara“ lėktuvas DHC-6 „Twin Otter“

Indonezijos rytinėje dalyje iš radarų ekranų sekmadienį dingo lėktuvas, kuriuo skrido 16 žmonių.

Kaip praneša „Associated Press“, pilotai jau daugiau nei keturias valandas neatsako į dispečerių šaukinius radijo ryšiu. Aviakompanijos „Merpati Nusantara“ kapitonas Nikmatullah pažymėjo, kad kuro atsargų lėktuve turėjo užtekti tik trijų su puse valandų skrydžiui.

„Associated Press“ duomenimis, lėktuvas „Twin Otter“ sekmadienį skrido komerciniu reisu iš Sentanio oro uosto į Oksibilo miestą, įsikūrusį Indonezijai priklausančioje Naujosios Gvinėjos salos dalyje. Skrydis turėjo trukti vos 50 minučių. Tuo tarpu laikraštis „The Jakarta Post“ rašo, kad lėktuvas skrido iš Oksibilo į Sentanį.

Taip pat patikslinama, kad dingusiu lėktuvu skrido 11 suaugusiųjų ir du vaikai, o taip pat trys ekipažo nariai. Keleivių sąrašas kol kas neskelbiamas. Pradėtos dingusio lėktuvo paieškos.

Indonezijoje aviacijai taikomi labai žemi saugumo reikalavimai, lyginant su europietiškomis normomis. Dėl to dažnai įvyksta aviakatastrofos. Didelė dalis Indonezijos salyno yra apaugusi neįžengiamomis džiunglėmis. Daugeliu atvejų iš radarų dingę ir sudužę lėktuvai niekada nebūna surandami.


Žiūrėti Indonezijoje dingo lėktuvas su 16 žmonių didesniame žemėlapyje


Žiūrėti Indonezijoje dingo lėktuvas su 16 žmonių didesniame žemėlapyje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min