2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Siaubingos vestuvės Irake: per gaisrą žuvo 100 žmonių

Irako šiaurėje esančiame al Chamdanijos mieste per vestuves renginių salėje kilus gaisrui žuvo mažiausiai 100 žmonių, o dar daugiau kaip 150 buvo sužeista, anksti trečiadienį pranešė valstybinė žiniasklaida ir sveikatos apsaugos pareigūnai.
Temos: 2 Irakas Gaisras

Ninevijos provincijos sveikatos apsaugos institucijos suskaičiavo 100 žuvusiųjų ir daugiau kaip 150 sužeistųjų per gaisrą al Chamdanijos santuokų rūmuose, pranešė oficialioji Irako spaudos agentūra INA, remdamasi preliminariais duomenimis, kuriuos naujienų agentūrai AFP patvirtino šalies Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas.

„Nuotakai ir jaunikiui viskas gerai. Kaip tik dabar buvau su jais, bet jų būklė yra katastrofiška dėl to, kas čia nutiko žmonėms“, - sakė svečias privačiam Irako kanalui „Alawla TV“.

Pagrindinėje ligoninėje al Chamdanijoje, daugiausia krikščionių gyvenamame mieste į rytus nuo Mosulo, AFP fotografas matė kelis greitosios pagalbos automobilius ir dešimtis žmonių, susirinkusių duoti kraujo.

VIDEO: Tikslinamos Irake vykusių pražūtingų vestuvių aplinkybės: įvardijamos dvi priežastys

Pareiškime civilinės saugos institucijos pranešė, kad renginių salėje, kurioje kilo gaisras, buvo plokščių, kurios, kaip teigiama, buvo labai degios ir neatitiko saugos standartų.

„Dėl gaisro nukrito kai kurios lubų dalys, nes buvo naudojamos labai degios ir pigios statybinės medžiagos, – sakoma pareiškime. – Preliminariais duomenimis, per vestuves buvo naudojami fejerverkai, dėl kurių salėje kilo gaisras.“

Irako statybų ir transporto sektoriuose dažnai nesilaikoma saugos standartų. Šalyje, kurios infrastruktūra po karo dešimtmečių yra avarinės būklės, nuolat kyla gaisrų ir įvyksta nelaimingų atsitikimų.

VIDEO: Irake per vestuves kilus gaisrui žuvo daugiau kaip 100 žmonių

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min