Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 spalio 1d. 15:13

Irakietė po to, kai IS išžudė jos šeimą ir gyvūnus, sako nukirsdinusi ir išvirusi teroristus

Wahida Mohamed
Nuotr. iš „Facebook“ / Wahida Mohamed

Irakietė Wahida Mohamed teigia, kad po to, kai „Islamo valstybės“ teroristai nužudė jos vyrą, tris brolius ir tėvą, ji įvykdė kerštą – nupjovė galvas IS kovotojams, galvas išvirė, o kūnus sudegino.

W.Mohamed vadovauja kovotojų būriui šiaurės Irake, maždaug už 80 km nuo IS užimto Mosulo miesto. Šį miestą Irako pajėgos, remiamos JAV, ketina pulti.

„Koviausi su jais. Nupjoviau jiems galvas. Išviriau galvas, sudeginau kūnus. Visa tai yra įamžinta. Galite tai pamatyti mano „Facebook“ puslapyje“, – moteris sakė CNN. CNN rašo, kad jų žurnalistai matė nuotraukas, kuriose moteris laiko nupjautas galvas, taip pat – puoduose verdamas kūno dalis.

W.Mohamed pati save vadina namų šeimininke, kuri į kovą su IS stojo, kai teroristai žiauriai išžudė beveik visą jos šeimą – antrąjį vyrą, tris brolius ir tėvą. Net šeimos augintas avis ir šunis.

Moters vadovaujamas dalinys padėjo Irako pajėgoms, kai šios praėjusią savaitę nuo IS išlaisvino Šergato miestą.

„Su teroristais kaunuosi nuo 2004 m., bendradarbiauju su Irako saugumo pajėgomis ir koalicija, – sakė ji CNN. – IS vadeivos man yra grasinę, net ir pats Abu Bakras al Baghdadi. Esu jų taikinių sąrašo viršuje.“

Ji pasakoja, kad šešis kartus buvo mėginta ją nukauti – jos kūne tebelikę sprogmenų nuolaužų, buvo lūžę šonkauliai.

39-erių moteris sako, kad ji ne tik dabar kaunasi su IS – anksčiau ji kovėsi ir su kitomis teroristinėmis grupuotėmis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min