Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Anglijos kilusiam vyrui neleidžiama gyventi Jungtinėje Karalystėje

Šaltinis: „Londono žinios“
0
A A

Amerikiečio Stepheno Hewitto giminės šaknis Anglijoje galima atsekti iki 1410 metų. Vyras Didžiojoje Britanijoje užaugo, čia mokėsi, vedė, čia gyvena jo tėvai ir trys dukterys, tačiau jam pačiam apsigyventi šalyje neleidžiama, rašo britų laikraštis „The Daily Mirror“.

Jungtinėse Valstijose gimęs vyras apstulbo sužinojęs, kad yra „nepakankamai britiškas“. Pareigūnams buvo nė motais, kad jo tėvai ir trys dukterys gyvena Didžiojoje Britanijoje, o giminės šaknys siekia net 1410 metus.

Dabar jau penkiasdešimties sulaukęs Stephenas gimė Amerikoje, tačiau nuo ketverių iki 22 metų gyveno Anglijoje, o vėliau grįžo į JAV. Jis nori apsigyventi Jungtinėje Karalystėje, kad galėtų matytis su dukromis, anūku, tėvais, tetomis ir dėdėmis. Tačiau Didžiosios Britanijos pasienio agentūros pareigūnams šio vyro ryšiai su Didžiąja Britanija pasirodė nepakankamai tvirti, kad jis galėtų tapti nuolatiniu šalies gyventoju. Pareigūnų teigimu, reikalas tas, kad jo britas tėvas gimė Olandijoje, o jis pats nuolat negyveno Didžiojoje Britanijoje daugiau nei dvejus pastaruosius metus.

„Negaliu tuo patikėti. Jie išskiria šeimą, – sakė S.Hewittas. – Tai tikras smūgis į pilvą. Nenoriu jokių išskirtinių sąlygų. Visą laiką dirbau, mokėjau mokesčius ir neprašiau jokių pašalpų nei Didžiojoje Britanijoje, nei JAV. Anglija visuomet buvo mano pirmieji namai, nors aš gimiau JAV. Tačiau dabar man aiškiai pasakyta, kad nesu anglas, ir tai mane skaudina.“

Šiuo atveju jau susidomėjo buvęs imigracijos reikalų ministras Philas Woolas. Jis mano, kad iš tokios keblios padėties galima rasti išeitį pasitelkus šiek tiek sveiko proto.

Komentarai
Temos Anglija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min