15min be reklamos
2022 01 01, 10:15

Iš Gazos Ruožo link Izraelio paleista raketų

Dvi raketos anksti šeštadienį buvo paleistos iš Gazos Ruožo ir nukrito Viduržemio jūroje netoli Tel Avivo, pranešė Izraelio kariuomenė. Per šį incidentą žmonės nenukentėjo.
Iš Gazos Ruožo link Izraelio paleista raketų
Iš Gazos Ruožo link Izraelio paleista raketų / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Anksčiau šį rytą buvo nustatyti du raketų paleidimai iš Gazos Ruožo, Viduržemio jūros link, – sakoma kariškių pranešime. – Raketos nukrito netoli Tel Avivo miesto aglomeracijos pakrantės.“

Apie pavojų perspėjančios sirenos nebuvo įjungtos, o Izraelio priešraketinės gynybos sistema „Geležinis kupolas“ taip pat nesuveikė, pridūrė kariuomenė.

Kol kas neaišku, kas paleido šias raketas. Gazos Ruožą kontroliuojantis palestiniečių islamistų judėjimas „Hamas“ atsakomybės už šį incidentą neprisiėmė.

Izraelis nuo 2007 metų blokuoja šį neturtingą anklavą, kai valdžią jame užgrobė „Hamas“.

Pernai įtampa Jeruzalėje išprovokavo 11 dienų trukusį konfliktą, per kurį „Hamas“ paleido Izraelio link tūkstančius raketų.

Gegužės pabaigoje įsigaliojo trapios paliaubos, ir nuo to laiko į Izraelio teritoriją iš Gazos Ruožo buvo paleistos tik penkios raketos arba minosvaidžio sviediniai, sakoma gruodžio pabaigoje paskelbtoje kariuomenės metinėje ataskaitoje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min