Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 19d. 12:47

Iš JAV susigrąžintai Marijai Butinai Rusija jau siūlo darbą

Marija Butina
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Marija Butina

Jei norite karjeros ir gerai apmokamo darbo Rusijoje, tereikia kitoje, geriausia – Kremliui priešiškoje valstybėje atsidurti už grotų ar sulaukti kaltinimų. Mat vyriausybė ne tik pasirūpins jūsų sugrąžinimu namo, bet ir greičiausiai suras jums darbo vietą, skelbia „Reuters“.

Darbą M.Butinai, kuri JAV prisipažino esanti Rusijos agentė, ne bet kur, o Rusijos parlamente pasiūlė Valstybės Dūmos deputatas, prieštaringasis Leonidas Sluckis.

Jis su M.Butina susitiko jau kitą dieną po to, kai moteris spalį buvo parskraidinta į Rusiją. L.Sluckis tada pareiškė, kad M.Butinos laukia „daug pergalių“.

„Scanpix“ nuotr./Leonidas Sluckis
„Scanpix“ nuotr./Leonidas Sluckis

Ši rusė beveik pusantrų metų praleido JAV kalėjime. Prieš tai ji pagal susitarimą su prokurorais pripažino, kad be registracijos veikė Amerikoje kaip užsienio vyriausybės agentė.

„Sužinojau, kad gavote Leonido Sluckio pasiūlymą dirbti jo komitete Valstybės Dūmoje.

Turint omenyje jūsų patirtį, toks pasiūlymas labai geras ir įdomus“, – anot „Interfax“, M.Butinai pareiškė Rusijos žmogaus teisių įgaliotinė Tatjana Moskalkova.

„Scanpix“/ITAR-TASS nuotr./Tatjana Moskalkova ir Marija Butina
„Scanpix“/ITAR-TASS nuotr./Tatjana Moskalkova ir Marija Butina

L.Sluckis žemuosiuose parlamento rūmuose vadovauja Užsienio reikalų komitetui ir, beje, pernai kelių žurnalisčių buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu. Jis vėliau atsiprašė, bet Valstybės Dūmos etikos komisija skundus atmetė.

Darbą M.Butinai pasiūlė ir pati T.Moskalkova – esą į Rusiją sugrąžinta moteris galėtų „ginti Rusijos piliečių, gyvenančių užsienyje, teises“.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min