Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš koto verčiantis Nyderlandų flirtas su Donaldu Trumpu – paties JAV prezidento maniera

Olandai komikai pristatė satyrinį klipą apie Nyderlandus D.Trumpo stiliumi.
YouTube nuotr. / Olandai komikai pristatė satyrinį klipą apie Nyderlandus D.Trumpo stiliumi.
Šaltinis: 15min
1
A A

Nyderlandų komikai savotiškai atšventė naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo inauguraciją, per kurią pastarasis vis kartojo, kad „Amerika – pirmiausia“ („America First“). Satyrinė laida „Zondag met Lubach“ į milijardierių kreipėsi taip, kaip įpratęs jis pats.

Neįtikėtinai juokingame klipe, kuris neva yra „žinia nuo Nyderlandų vyriausybės“, už kadro pasakotojas kalba mėgdžiodamas D.Trumpo balso toną ir jo pamėgtas frazes.

„Sveiki atvykę į šį pristatymo klipą. Klipas bus puikus, jis bus absoliučiai fantastiškas“, – pareiškiama klipo pradžioje, taip atliepiant identiškus D.Trumpo pasisakymus apie būsimas jo reformas.

Primenama Nyderlandų istorija ir kovos su ispanais, kurie, beje, „yra tikri šunkaros“: „Jie su mumis kariavo 80 metų, bet nesugebėjo mūsų įveikti. Nesugebėjo. Tikri nevykėliai. Dabar visi jie, beje, mirę.“

Šaržuotame kreipimesi į D.Trumpą primenama, kad Nyderlanduose kalbama olandiškai, o olandų kalba yra „pati geriausia pasaulyje“.

Klipe laiko skiriama ir „nuostabiausiam“ ponių parkui, ir didelei užtvankai, saugančiai Nyderlandus nuo patvinstančios Šiaurės jūros. Kas ji?

VIDEO: Nyderlandų komikai kreipėsi į naująjį JAV prezidentą Donaldą Trumpą

„Tai – didi, didi siena, kurią pasistatėme norėdami apsisaugoti nuo viso to vandens iš Meksikos. Mes supylėme ištisą vandenyną tarp mūsų ir Meksikos. Niekas nesupila vandenynų geriau nei mes.

„Scanpix“ nuotr./Užtvanka Nyderlanduose.
„Scanpix“ nuotr./Užtvanka Nyderlanduose.

Jis toks didelis, kad yra matomas iš Mėnulio. Ir mes privertėme Meksiką už jį sumokėti“, – smaginamasi satyriniame reportaže.

Klipo kūrėjai: „Mūsų mokesčių vengimo sistema – geriausia pasaulyje. Turie pasakyti savo vaikams, kad visus jūsų, oi, atleiskite, jų pinigus jie laikytų čia. Nemokėsite jokių mokesčių, nulį, neįtikėtina.“

D.Trumpui primenamos ir tuščios erdvės Vašingtone per jo inauguraciją. Be to, pristatoma neįgali Nyderlandų politikė, kuri esą dirba „Monthy Python“ komikų sukurtoje „Kvailų eisenų ministerijoje“ („Ministry of Silly Walks“).

„Galėsite iš jos šaipytis. Negalime sulaukti, kaip jūs ją pavaizduosite“, – naujajam JAV prezidentui, kuris per vieną savo rinkimų kampanijos renginį išsityčiojo iš neįgalaus „The New York Times“ žurnalisto, įgėlė olandai.

Nyderlandai iš tiesų garsėja kaip mokesčių rojus, tad nenuostabu, kad apie tai prabyla ir klipo kūrėjai: „Mūsų mokesčių vengimo sistema – geriausia pasaulyje. Turie pasakyti savo vaikams, kad visus jūsų, oi, atleiskite, jų pinigus jie laikytų čia. Nemokėsite jokių mokesčių, nulį, neįtikėtina.“

Tiesa, klipui artėjant į pabaigą surimtėjama ir konstatuojama: „Mes esame labai, labai priklausomi nuo Amerikos. Jei jūs sudirbsite NATO, paversite mūsų problemas vėl didžiomis. Prašome, nereikia.“

„Puikiai suprantama, kad nuo šiol Amerika bus pirmiausia. Tačiau gal Nyderlandai gali būti antrieji?“ – ironišku klausimu užbaigiamas klipas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min