Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš po griuvėsių – pagalbos šauksmas SMS žinute

Jungtinių tautų darbuotojai griuvėsiuose ieško likusių gyvųjų.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jungtinių Tautų darbuotojai griuvėsiuose ieško likusių gyvųjų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nesibaimindama tamsos gelbėtojų komanda rausėsi tarp betono nuolaužų ankstų sekmadienio rytą bandydama pasiekti moterį, kuri atsiuntė tekstinę SMS žinutę mobiliuoju telefonu teigdama, kad ji tebėra tarp sugriuvusio banko pastato nuolaužų.

Anot CCN, gelbėjimo komanda moters ieško jau nuo šeštadienio popietės, kai juos pasiekė žinutė: „Man viskas gerai, bet padėkite, aš daugiau nebegaliu“.

Laikas tiksi, tačiau nėra gaunama jokių signalų, kad moteris dar gali būti gyva. Gelbėtojai nieko nemato ir negirdi net naudodamiesi aukštos kokybės kameromis ir pasiklausymo įranga. Tačiau gelbėjimo komanda teigia vis tiek tęsianti paieškas, kad ir kiek tai užtruktų, kol yra bent šiek tiek vilties, jog moteris dar gyva.

Moteris tarp nuolaužų įstrigo antradienį, po to, kai Haitį sukrėtė 7 balų pagal Richterio skalę žemės drebėjimas.

Oficialiame Jungtinių Tautų (JT) dokumente skelbiama, kad žuvusiųjų po šios katastrofos yra tarp 40 ir 50 tūkstančių, tačiau neoficialiais duomenimis žuvusieji skaičiuojami net šimtais tūkstančių. Anot aukšto JT pareigūno, iki penktadienio buvo rasta 13 tūkst. aukų kūnų. Teigiama, kad tarp jų atpažinta 15 amerikiečių, 37 – JT darbuotojai.

Nors žemės drebėjimas įvyko antradienį, dar dabar iš griuvėsių pavyksta ištraukti gyvų žmonių. Beveik 30 tarptautinių gelbėjimo komandų toliau tęsia gyvųjų paieškas žemės drebėjimo nuniokotame regione.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min