TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išgerti mėgstantiems Baracko Obamos apsaugininkams – naujos alkoholio vartojimo taisyklės

Barack Obama
Scanpix / Postimees.ru / Barackas Obama
Šaltinis: 15min
0
A A

Į daugybę skandalų įsipainiojusiems JAV prezidento Baracko Obamos apsaugininkams linksmybės baigėsi – jiems įvestos naujos taisyklės, kuriose numatyta, kada jie gali vartoti alkoholinius gėrimus.

„The Washington Post“ sužinojo, kad nuo šiol prezidento apsaugos tarnybos darbuotojai negalės vartoti alkoholio 12 valandų prieš darbo dieną.

Jeigu apsaugininkas kažkur vyksta su prezidentu, alkoholio jis nebegali būti ragavęs visą parą. Anksčiau darbuotojams buvo draudžiama vartoti alkoholį 10 valandų prieš darbą.

Taisyklės sugriežtintos po atvejų, kai B.Obamos apsaugininkai po audringų vakarėlių negalėdavo atlikti savo pareigų.

Taisyklės sugriežtintos po atvejų, kai B.Obamos apsaugininkai dėl audringų vakarėlių negalėdavo atlikti savo pareigų.

Paskutinis toks kartas buvo JAV prezidentui kovą lankantis Europoje.

Dieną prieš Nyderlanduose įvykusį Branduolinio saugumo pasaulio viršūnių susitikimą trys JAV Slaptosios tarnybos darbuotojai gerokai išgėrė ir sunkiai rado viešbutį, kuriame jiems buvo užsakyti kambariai. Vargais negalais suradus viešbutį vienas apsaugininkas pajuto nuovargį ir užmigo koridoriuje. Jis buvo rastas tik kitą rytą, JAV prezidentui jau atvykus į Nyderlandus.

Dar vienas panašus atvejis kovą nutiko JAV Floridos valstijoje. JAV prezidento apsaugininkai išsinuomojo „Dodge Caravan“ automobilį, tačiau toli juo nenuvažiavo – sukėlė avariją. Į įvykio vietą atvykę policininkai užuodė stiprų alkoholio kvapą.

Kolumbijoje pramogavo su prostitutėmis

Slaptosios tarnybos vadovybei atsibodo girdėti tokias istorijas ir ji ne tik sugriežtino taisykles, susijusias su alkoholio vartojimu, bet ir ėmėsi pertvarkų pačioje taryboje.

Specialiųjų operacijų vadas Danas Donahew ir dar keli pavaldiniai buvo pažeminti pareigose.

JAV prezidento apsaugą turėję užtikrinti agentai telefonu buvo užsisakę dvidešimties moterų intymias paslaugas. Tačiau atsisakė joms mokėti, pasiūlę 30 dolerių kompensaciją.

Bene garsiausiai nuskambėjo JAV prezidento apsaugininkų linksmybės Kolumbijoje.

Kaip paaiškėjo po tyrimo, dvylika agentų, turėjusių saugoti prezidentą vizito Kolumbijoje metu, ir dvylika delegacijos sudėtyje keliavusių karininkų turėjo santykių su prostitutėmis. JAV prezidento apsaugą turėję užtikrinti agentai telefonu buvo užsisakę dvidešimties moterų intymias paslaugas. Tačiau atsisakė joms mokėti, pasiūlę 30 dolerių kompensaciją.

Po šio incidento ritosi apsaugininkų galvos – 8 pareigūnai buvo atleisti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min