Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Islamo valstybės“ kovotojai: mes iškelsime Alacho vėliavą virš Baltųjų rūmų

N-18
„Islamo valstybės“ kovotojas
Kadras iš filmuotos medžiagos / „Islamo valstybės“ kovotojas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Irako islamistų grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) kovotojai kelia vis didesnę grėsmę Vidurio Rytuose. JAV prezidentas Barackas Obama ketvirtadienį sankcionavo antskrydžius tam, kad nuo IS būtų apginti Irake esantys amerikiečiai. Tuo tarpu džihadistai grasina, kad po Irako ateis eilė ir JAV.

Naujienų portalas „Vice News“ ketvirtadienį paskelbė reportažą apie IS kovotojus. Filmuotoje medžiagoje džihadistai žada Alacho vėliavą iškelti ir virš Baltųjų rūmų. 

„Aš sakau Amerikai – Islamo kalifatas yra įkurtas, – sakė IS “atstovas spaudai„ Abu Mosa. – Nebūkite bailiai ir nepulkite mūsų su bepiločiais orlaiviais. Vietoj to siųskite savo karius – tuos, kuriuos mes pažeminoma Irake.“

„Mes juos pažeminsime visur ir Baltuosiuose rūmuose iškelsime Alacho vėliavą“, – grasino jis.

Reportažas yra pirmasis iš kelių dalių serijos, kurią „Vice News“ ketina skelbti. Portalo reporteris Medyanas Dairiehas neseniai tris savaites praleido IS kontroliuojamame Sirijos mieste Rakoje, kurį jie yra paskelbę Islamo kalifato sostine. 

Žiūrėkite visą reportažą apie IS (ĮSPĖJAME – vaizdai gali šokiruoti):

VIDEO: „Vice News“ reportažas apie IS
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min