2009-02-18 16:07

Ispanijoje streikuoja teisėjai

Trečiadienį Ispanijoje protestuoja šalies teisėjai.

Kasip praneša „Associated Press“ pastarieji nepatenkinti prastomis darbo sąlygomis bei personalo trūkumu.

Streiką remia dvi iš keturių svarbiausių šalies teisėjų sąjungų. Jos atstovauja 2 tūkst. Ispanijos teisėjų iš beveik 4 tūkst. 500.

Visuomenėje ginčijamasi, ar teisėjai turi teisę streikuoti. Pasak teisingumo ministro Mariano Fernandezo Bermejo, streikas nėra tinkama priemonė problemą spręsti.



 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą