Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Išprievartautai mažametei indei nuo streso išsivystė sunki epilepsija

12-metė indė kovoja su sunkia epilepsijos forma. Mergaitė nebelanko mokyklos, jai sunku bendrauti. Tris, keturis kartus per savaitę ji kenčia epilepsijos priepuolius, po kurių ji ilgą laiką lieka be sąmonės. Toks likimas mergaitę ištiko po išprievartavimo, skelbia „India Times“.
Protestas Indijoje
Indija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiandien sunku įsivaizduoti, kad prieš porą metų mergaitė buvo linksmas ir laimingas vaikas, mėgo eiti į mokyklą ir ruošti pamokas. 

Ji buvo išprievartauta vos 10 metų. Mergaitę užpuolė kaimynas, kuris prisiviliojo mažametę pažaisti ir ją užpuolė. Po šio įvykio mergaitės gyvenimas pasikeitė negrįžtamai. Jos prievartautojas nuteistas dešimties metų laisvės atėmimo bausme, tačiau tai mergaitės traumos nesumažino. 

„Neseniai ji labai susijaudino, kuomet pamatė savo kankintoją laisvėje. Jam skirtas lygtinis paleidimas, nepaisant to, kad tėvai priešinosi“, – pasakojo moterų teisių aktyvistė Manjula Pradeep. Mergaitė bus vežama konsultacijoms pas neurologus. 

Anot M.Pradeep, prievarta, ypač prieš mažamečius, palieka didžiulius psichinius ir fizinius traumos pėdsakus. 

„Tėvai išsikėlė iš to kaimo į kitą vietą, norėdami išvengti stigmos. Tačiau mergaitė po užpuolimo negali atsigauti. Šauni mergaitė tapo baikščiu vaiku, kurios akyse dingo žibėjimas. Mūsų pareiga jai padėti ir sugrąžinti norą gyventi“, – sakė moterų teisių organizacijos vadovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius