Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 2d. 14:11

Įspūdingiausias ir masiškiausias naujametinis fejerverkas (video)

Australijoje, Sidnėjuje, naujametiniai fejerverkai pradėti šaudyti 21 val. vietos (12 val. Lietuvos) laiku. Australai taip nusprendė „pažadinti miesto dvasią“.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Australijoje, Sidnėjuje, naujametiniai fejerverkai pradėti šaudyti 21 val. vietos (12 val. Lietuvos) laiku. Australai taip nusprendė „pažadinti miesto dvasią“.
Net 2 mln. žmonių Sidnėjuje (Australija) stebėjo vieną įspūdingiausių šiais metais šventinių fejerverkų.

Ekspertų teigimu, 12 minučių trukęs ugnies šou neturi analogų pasaulyje. Visas fejerverkų šou buvo puikiai surežisuotas. Ugnies kamuoliai skriejo į orą tuo pat metu nuo devynių Sidnėjaus dangoraižių ir keturių baržų.

Suskaičiuota, kad danguje sudegė maždaug 5 tonos sprogstamųjų medžiagų. Miesto iždui tai kainavo apie 5 mln. Australijos dolerių. Publiką vidurnaktį stebino ir glumino apie 100 tūkst. unikalių ugnies efektų.

Beje, Australijos gyventojai, skirtingai nei Šiaurės pusrutulio šalių piliečiai, visai nesisieloja, kad Naujuosius tenka sutikti pusnuogiams, nevilkint kailinių ir nesikapanojant po sniegą. Jų manymu šilta vasaros naktis puikiai tinka naujametėms šėlionėms.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min