2018-05-11 14:32

Išpuolį PAR mečetėje tiriantys pareigūnai neatmeta ekstremizmo elemento

Pietų Afrikos Respublikos elitinis policijos padalinys penktadienį pranešė tiriantis „ekstremizmo elementą“ išvakarėse įvykdytame išpuolyje vienoje mečetėje, per kurį trims maldininkams buvo perrėžtos gerklės.
Išpuolis PAR mečetėje
Išpuolis PAR mečetėje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Policijos atstovas Simphiwe Mhlongo naujienų agentūrai AP sakė, kad ketvirtadienio atakoje mečetėje „matyti neapykantos tam tikrai religijai elementų“.

Vis dėlto jis nurodė, kad policija kol kas nežino, ar rytiniame Verulamo mieste įvykusį išpuolį Imamo Hussaino mečetėje galima vadinti teroro ataka.

S.Mhlongo sakė, kad policija negali patvirtinti pranešimų, kad trys mečetės užpuolikai buvo egiptiečiai. Jų vis dar ieškoma.

Pasak jo, du sužeistieji tebegydomi ligoninėje. Mečetės imamas nuo patirtų sužeidimų mirė.

Mečetės atstovas savo ruožtu kaltino dėl išpuolio „fanatikus“ ir sakė, kad penktadienio pamaldos vyks kaip įprasta.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą