Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2016 01 07 /15:15

Išpuolis Paryžiuje: prie policijos komisariato nušautas įtariamas teroristas

Naujas išpuolis sukrėtė Prancūzijos sostinę. Paryžiuje prie policijos komisariato nušautas žmogus, bandęs įsiveržti į pastatą su ginklu.

Prancūzijos žiniasklaidos teigimu, peiliu ginkluotas vyras bandė įsiveržti į policijos komisariatą Paryžiaus šiaurinėje dalyje esančiame 18-ajame rajone. Neoficialiais duomenimis, bandydamas įbėgti į policijos komisariato patalpas vyras šaukė radikalaus islamo šūkius. 

Į įvykio vietą išskubėjo specialiųjų pajėgų būrys, baiminamasi dar vienos atakos.

Šalia komisariato esančioms įstaigoms buvo liepta skubiai užsidaryti, evakuotas tame pačiame rajone esantis vaikų darželis. Užpuolikas vilkėjo liemenę su, kaip įtarta, sprogstamu užtaisu. Vėliau paaiškėjo, kad „savižudžio diržas“ yra netikras.

„Ketvirtadienio rytą vienas vyras mėgino užpulti policininką policijos nuovados registratūroje, bet buvo pašautas policijos“, – sakė Vidaus reikalų ministerijos atstovas Pierre'as-Henry Brandet.

Nustatyta, kad po vyro paltu buvo prie juosmens segamas krepšelis, iš kurio kyšojo laidai, bet ten nebuvo jokių sprogmenų, naujienų AFP pasakojo vienas tyrimui artimas šaltinis.

Vienas įvykio liudininkas sakė naujienų agentūrai AFP, kad girdėjo „2–3 šūvius“ per incidentą, įvykusį praėjus lygiai metams po to, kai džihadistai nužudė 12 žmonių per išpuolį „Charlie Hebdo“ redakcijoje Paryžiuje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius