Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 21d. 07:46

Išsiveržęs ugnikalnis žlugdo vestuves

Vestuvės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Vestuvės

Islandijoje išsiveržęs ugnikalnis jau beveik savaitę paralyžiavo Europos oro erdvę, sukėlė šimtus milijonų eurų žalos oro linijoms, sužlugdė milijonų žmonių planus, naikino paukščius, o dabar dar kėsinasi sugriauti vienos poros iš Didžiosios Britanijos ketinimus susituokti.

Robertas Wilcoxas ir Angela Trump ketvirtadienį turėtų išskristi į Gibraltarą, kur savaitgalį planuojamos ilgai lauktos jų vestuvės. Tačiau jei didžioji dalis oro erdvės Didžiojoje Britanijoje ir toliau bus uždaryta, Robertui ir Angelai bei 35 jų svečiams laiku pasiekti Gibraltaro nepavyks.

Nors pranešta, kad antradienį Europoje turėtų įvykti 60 procentų planinių skrydžių ir nemaža dalis jų jau įvyko, pora baiminasi, jog kelionės tikslas nebus oro linijų „British Airways“ prioritetas.

Angela radijui „Andover sound“ sakė esanti apimta panikos. „Daugybė dalykų, kuriuos paruošėme savo didžiajai dienai – dovanos ir įvairūs kiti daiktai, ant kurių jau išgraviravome santuokos datą, – nėra tokie svarbūs palyginti su kitais dalykais. Tačiau būtent mažos smulkmenos leidžia viską suasmeninti. Viskas buvo planuota tai dienai, o dabar ją gali tekti pakeisti“, – guodėsi jauna moteris.

Robertas paakino, kad ugnikalnio išsiveržimo sukeltos pasekmės įtakos turės ne vien suplanuotai vestuvių dienai. „Akivaizdu, kad gali tekti atšaukti ir medaus mėnesį Kuboje, į kurią, grįžę iš Gibraltaro,  planavome skristi praėjus porai dienų. Net jei skrydžiai tądien ir vyks, mes negalėsime skristi. Juk dar nebūsime susituokę!“ – sakė jis.

Robertas ir Angela vestuvėms jau išleido mažiausiai 27 tūkst. litų. Ir nors šį įvykį pora buvo apdraudusi, draudimo bendrovė porai jau spėjo pareikšti, kad ugnikalnio išsiveržimas yra force majeure, tad kompensacijos neverta tikėtis.

„Tiesą pasakius, išgirdusi tai netekau žado. Nežinojau, ką pasakyti žmogui kitame laido gale. Juk kai moki pinigus, tikiesi, kad elgiesi protingai, nes manai, jog apsidraudi nuo visų galimų nenumatytų įvykių. Draudimo tik tam ir reikia, bet kai jo reikia, jis nieko nedaro“, – sakė Angela.

Jaunųjų nuotrauką rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min