Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 16d. 19:46

Italės žodžiai plinta it virusas: „Kodėl neturiu tos pačios laisvės, kokią turi vyrai?“

Lyčių lygybė
„Scanpix“/AP nuotr. / Lyčių lygybė

Italė, prie kurios buvo seksualiai priekabiaujama, prisipažino besijaučianti, kad „jai pasisekė, jog ji nebuvo išprievartauta“.

Kaip skelbia BBC, 18-metė Anita Fallani pasakojo, kad vakare ji grįžinėjo namo, kai nepažįstamas vyras ėmė ją kalbinti.

Mergina jį ignoravo, tačiau jis ir toliau ėjo paskui ją. A.Fallani socialiniame tinkle parašė: „Galvoju, kodėl neturiu tos pačios laisvės, kokią turi vyrai“.

Jos žodžiai buvo išspausdinti Italijos žiniasklaidoje ir pasidalinti socialiniuose tinkluose tūkstančius kartų.

A.Fallani yra Toskanos miesto mero dukra. Ji pasakojo, kad minėtas vyras ėmė ją kalbinti, kai ši laukė tramvajaus – pavakarojusi su drauge ketino grįžti namo.

„Matai mane ir galvoji, kad turėtum man trukdyti. Aš niekada nesu tavęs mačiusi, neįsivaizduoju, kas esi, tačiau tai tavęs nesulaiko. „Labas vakaras, panele, kaip sekasi? Koks tavo vardas? Kodėl neatsakai?“, – socialiniame tinkle aprašė, ko buvo klausinėjama, ir koks apėmė jausmas, mergina.

Anita teigė, kad ignoravo užduodamus jai klausimus. Įlipusi į tramvajų, ji užsidėjo ausines, tikėdamasi, kad tas vyras daugiau nesikabinės.

Vis dėlto vėliau, kai ji išlipo, minėtas vyriškis leidosi paskui ją. „Jaučiuosi lyg verkčiau, lyg esu vieniša ir nežinau, ką daryti“, – sakė mergina.

Mergina bandė apsimesti, kad kažkam skambina, bet jis vis tiek merginą sekė. „Kur eini? Ar eini su manimi?“ – paklausė mergina to vyriškio. Vėliau ji prisipažino, kad tuo momentu ne juokais išsigando.

Kai pagaliau pasiekė namus, ji iškart pasijuto saugiai, o tuomet apėmė neapsakomas pyktis.

„Mano istorija tokia kaip daugelis kitų. Joje nieko nėra išskirtinio, čia ne išimtis, tačiau tai nutinka dažnai ir atrodo visiškai normalu“, – parašė ji, pridurdama, kad tokie dalykai tapo tokie dažni lyg „gauti baudą“.

„Aš mąstau, kiek kartų mes turėtume pasijausti gerai dėl to, kad nebuvome išprievartautos“, – svarstė ji.

Jos istoriją aprašė nacionaliniai laikraščiai „La Repubblica“ ir „Corriere della Serra“. Straipsniais internautai pasidalijo tūkstančius kartų.

Socialiniame tinkle ji parašė, kad pasidalijo savo „žiauria ir labai daug streso sukėlusia patirtimi“ todėl, kad tai dažna patirtis, kuri toliau nebegali būti suvokiama kaip normali.

Kol kas neaišku, ar dėl šio įvykio pradėtas koks nors tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min