15min be reklamos
2017 08 11, 13:44

Italijoje ugniagesys prisipažino dėl adrenalino sukeldavęs miškuose gaisrus

Italijos karabinieriai Lombardijos regione sulaikė ugniagesį savanorį, kuris prisipažino sukeldavęs miškuose gaisrus, penktadienį praneša šalies žiniasklaida.
Portugalijos ugniagesiai kovoja su gaisru.
Miško gaisras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tyrimas buvo pradėtas, kai teisėsaugininkai pastebėjo, kad rajone netoli Pavijos miesto įtartinai dažnai ėmė kilti gaisrai.

Tyrimo metu karabinieriams pavyko nufilmuoti, kaip 28 metų vyras sukelia gaisrą. Sulaikius pažeidėją paaiškėjo, kad jis ugniagesys.

Per apklausą šis vyriškis pareiškė, kad sukeldavo gaisrą ir vėliau važiuodavo su kolegomis jo gesinti, nes „norėjo adrenalino“.

Pasak vyro, kartą jis pažiūrėjo amerikiečių serialą, kuriame buvo pasakojama, kaip JAV ugniagesiai didvyriškai kovoja su liepsnomis. Tačiau Italijos šiauriniame regione, kur dirbo jo ugniagesių brigada, miško gaisrai įsiplieskia itin retai. Todėl vyras nusprendė pats imtis padegimų, kad paskui galėtų pats elgtis kaip tie jam didžiulį įspūdį palikusio serialo herojai.

Kiek anksčiau rugpjūtį buvo pranešta, kad Sicilijoje prieš teismą stojo 15 ugniagesių savanorių, kurie taip pat patys sukeldavo gaisrus, o vėliau vykdavo jų gesinti. Tačiau, skirtingai nuo kolegos Lombardijoje, jie tai darė ne dėl aštrių pojūčių, o siekdami daugiau uždirbti, mat už kiekvieną skubų iškvietimą jiems primokėdavo po 10 eurų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min