Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įtariamojo teroro akto Bostono organizatoriaus kaimynystėje gyvenanti lietuvė: visi jį apibūdina kaip draugišką, šaunų vaikiną

Elena Vienožinskytė
Nuotr. iš „YouTube“ / Elena Vienožinskytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Bostone vykdoma didžiulė policijos ir Federalinių tyrimų biuro (FTB) operacija, kurios metu bandoma sučiupti antrą besislapstantį įtariamąjį teroro akto maratono metu organizatorių. Kembridžo mieste, kur buvo apsistoję įtariamieji, gyvenantys lietuviai pasakojo savo įspūdžius.

Penktadienį specialiosios operacijos metu metu buvo nukautas vienas iš dviejų įtariamųjų Bostono maratono sprogdintojų, kitas įtariamasis slapstosi. Visa Bostono viešojo transporto sistema buvo sustabdyta, o verslo įmonių prašoma nedirbti visą penktadienį. Pareigūnai primygtinai ragino Bostono priemiesčių Votertauno, Niutono, Arlingtono, Voltamo, Belmonto, Kembridžo ir Olstono-Braitono gyventojus likti namuose. Manoma, kad įtariamasis apsirūpinęs ginklais ir sprogmenimis. 

Vienas iš įtariamųjų, kuris tebėra laisvėje, įvardytas kaip 19-metis Džocharas A.Carnajevas iš Kembridžo miesto Masačusetse.

Čia gyvenanti lietuvė Elena Vienožinskytė papasakojo savo įspūdžius. Ji gyvena gatvėje, kuri yra netoli tos vietos, kur buvo apsistoję broliai Carnajevai, įtariami teroro aktų organizavimu. 

„Šį rytą nubudau, nes gavau žinutę, kad nereikia ateiti į darbą, ir kad įsijungčiau žinias kuo greičiau. Įsijungiau ir sužinojau, kad viešasis transportas neveikia, kad taksi negalima naudotis, kad prašoma žmonių likti namuose. Visos parduotuvės uždarytos, sustojęs miestas“, – pasakojo moteris. 

Tuo, kad rajone sutelktos didžiulės policijos pajėgos, ji įsitikino pati – pamatė, kaip vienas pareigūnų automobilis pralėkė prieš eismą, vėliau atvažiavo daugybė kitų pareigūnų ekipažų. Vėliau per televiziją ji pamatė, kad visi žmonės buvo evakuoti iš gatvės, kurioje gyveno vienas iš įtariamųjų. 

Moteris atėjo į šią gatvę pasižiūrėti, kas vyksta. Žurnalistai kalbino 19-mečio Džocharo A.Carnajevo kaimynus, daugelis kurių apibūdino įtariamąjį kaip labai draugišką, šaunų vaikiną, niekas negalėjo patikėti, kad jis taip galėjo pasielgti. 

Šiuo metu gatvėje daugybė žmonių, kurie evakuoti iš savo namų, jie laukia žinių. „Sunku patikėti, kad Bostone, tokiame ramiame ir gražiame mieste, gali tokie dalykai vykti“, – pasakoji ji. 

VIDEO: Lietuvė Kembridže
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Masačusetsas
Parašykite atsiliepimą apie 15min