Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 29d. 11:01

Įtariamas Boriso Nemcovo žudikas pateikė netikėtą lemtingosios nakties įvykių versiją

Zauras Dadajevas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Zauras Dadajevas

Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo nužudymu kaltinamas čečėnas Zauras Dadajevas pateikė visiškai naują lemtingosios dienos įvykių versiją, rašo Rusijos dienraštis „Kommersant“.

Pasak buvusio „Sever“ bataliono kario, jis tą dieną net nesilankė Maskvos centre. Tai esą gali įrodyti jo telefono pokalbiai ir kiti duomenys. Z.Dadajevo teigimu, dieną jis praleido Očakovo-Matvejevo rajone, kur buvo susitikęs su kitu bylos įtariamuoju Ruslanu Geremejevu.

Kartu su R.Geremejevu jie lankėsi mečetėje, kur iki vakarienės meldėsi. Vėliau su įtariamu nužudymo užsakovu jie vyko į tradicinių kaukazietiškų patiekalų restoraną ir apie 20 valandą vakaro grįžo į namus. Vėliau jie buvo susitikę aptarti reikalų dar kartą, bet po to išsiskirstė ir nevyko į miesto centrą, kur buvo nušautas B.Nemcovas.

Šie nauji Z.Dadajevo parodymai paneigia pirmąją jo versiją ir prisipažinimą, kuris, pasak jo, išgautas kankinimų būdu.

„Buvau pagrobtas kovo 5 dieną, o 7 dieną man pareiškė, kad esu sulaikytas. Kur buvau dvi paras? Kas vyko per šias dvi paras? Visą šį laiką man sakė, ką kur ir kaip aš turiu kalbėti“, – teisme savo versiją pasakojo jis.

Tiesa, Z.Dadajevas neneigė, kad buvo tame pačiame viešbutyje, kuriame prieš nužudymą lankėsi ir B.Nemcovas, tačiau čečėno teigimu, jis nepamena žmonių, su kuriais leido vakarą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min