2023-09-24 09:25

Izraelio kariai Vakarų Krante nužudė du palestiniečius

Izraelio pajėgos ankstų sekmadienio rytą Vakarų Krante per reidą nušovė du palestiniečius, pranešė palestiniečių sveikatos apsaugos ministerija, o kariuomenė patvirtino, kad okupuotoje teritorijoje vykdė antiteroristinę veiklą.
REUTERS-Scanpix nuotr.
REUTERS-Scanpix nuotr.

„Du palestiniečiai žuvo nuo kovinių izraeliečių kulkų į galvą“ Tulkareme, pranešė ministerija, o kariuomenė patvirtino, kad vienas kareivis vidutiniškai nukentėjo per susirėmimus Nur Šamso pabėgėlių stovykloje netoli miesto.

Palestiniečių sveikatos apsaugos ministerija nurodė, kad abu žuvusieji yra 22-erių Osaidas Abu Ali ir 32 metų Abdas al Rahmanas Abu Daghashas (Abdas al Rahmanas Abu Dagašas).

Kariai išardė stovykloje esančiame pastate įrengtą operatyvinį valdymo centrą ir aptiko daug sprogstamųjų įtaisų, sakoma kariuomenės pranešime.

Reido „metu įtariamieji pradėjo šaudyti ir mėtė sprogstamuosius užtaisus į pajėgas, kurios į tai atsakė kovine ugnimi“, sakė kariuomenė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą