„Dešimtys Irano balistinių raketų yra pakeliui į Izraelį. Izraelio gyventojams nurodyta iki tolesnio pranešimo likti bombų slėptuvėse“, – sakė pareigūnas pareiškime, kuris žurnalistams buvo perduotas su anonimiškumo sąlyga.
Tuo tarpu naujienų agentūros AFP žurnalistas pranešė, kad po Irano surengto raketų apšaudymo penktadienį virš Izraelio pakrantės miesto Tel Avivo kilo tirštas dūmų pliūpsnis.
Dūmai kilo virš miesto dangoraižių, o mieste aidėjo sprogimai, sakė žurnalistas.
Izraelis penktadienį prieš aušrą smogė Irano branduoliniams ir kariniams objektams ir žada tęsti karinius veiksmus.
Smūgiai buvo suduoti keliose Irano vietovėse, pranešta apie sprogimus Teherane ir svarbiausiame urano sodrinimo objekte. Pranešama, kad per smūgius žuvo keli aukšto rango asmenys, tarp jų mokslininkai ir ginkluotųjų pajėgų štabo viršininkas.
Irano ginkluotosios pajėgos pagrasino, kad jų atsakas žydų valstybei neturės ribų, o Teheranas Izraelio smūgių bangą pavadino „karo paskelbimu“.
