Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Izraelyje registruotas didžiausias paros COVID-19 atvejų skaičius

Izraelio sveikatos apsaugos ministerija trečiadienį pranešė, kad šalyje registruota beveik 12 tūkst. naujų užsikrėtimo COVID-19 atvejų – didžiausias per parą registruotas atvejų skaičius nuo pandemijos pradžios.
Tel Avivas, Izraelis
Tel Avivas, Izraelis / 123rf.com nuotr.

Remiantis pateiktais duomenimis, antradienį buvo nustatyti 11 978 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai. Ankstesnis paros naujų atvejų rekordas buvo registruotas praėjusių metų rugsėjo 2 dieną, kai buvo fiksuoti 11 344 nauji susirgimo atvejai.

Nors šiuo metu Izraelyje koronavirusine infekcija serga 60 tūkst. žmonių, sunki ligos forma pasireiškia tik 125 asmenims, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Beveik 4,3 mln. iš 9,4 mln. Izraelio gyventojų yra gavę tris skiepų COVID-19 dozes. Pastarosiomis dienomis šalyje ketvirtąja doze pradėti skiepyti didžiausios rizikos grupėms priklausantys asmenys.

Antradienį ministras pirmininkas Naftali Bennettas perspėjo, kad nustatomų naujų COVID-19 atvejų skaičius toliau auga, ir paskatino žmones vakcinuotis.

„Dabar (naujų atvejų) banga tikrai kyla, todėl jau per kelias ateinančias dienas turėsime dešimtis tūkstančių patvirtintų atvejų“, – sakė jis per vizitą vienoje ligoninėje centrinėje Izraelio dalyje.

„Geroji naujiena yra ta, kad vakcinos yra veiksmingos, todėl visi, kas pasiskiepijo ir tinkamai dėvi kaukę, veikiausiai sunkiai nesusirgs, ir liga praeis per kelias dienas“, – sakė jis.

Šalyje iki šiol oficialiai patvirtinta 1,4 mln. užsikrėtimo koronavirusu atvejų, 8 247 užsikrėtę žmonės mirė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius