2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

J.Castexas: augant naujų COVID-19 atvejų skaičiui kaukės taps privalomos visame Paryžiuje

Prancūzijos premjeras Jeanas Castexas ketvirtadienį pranešė, kad augant naujų koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų skaičiui, visame Paryžiuje taps privalomos apsauginės kaukės.
Paryžiuje vėl taps privalomos kaukės
Paryžiuje vėl taps privalomos kaukės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ministras pirmininkas nurodė, kad dar 19 Prancūzijos departamentų pripažintos „raudonosiomis“ viruso plitimo zonomis, o tokį statusą iš viso turi 21 iš 94 šalies departamentų.

Oficialūs trečiadienio duomenys rodo, kad per praėjusią parą Prancūzijoje patvirtinta daugiau kaip 5 400 naujų COVID-19 atvejų, taip pat auga į ligonines ir intensyviosios terapijos skyriuose gydomų pacientų skaičius.

J.Castexas per spaudos konferenciją pareiškė, kad visoje Prancūzijoje stebimas COVID-19 epidemijos „neginčijamas atgimimas“ – 100 tūkst. gyventojų šiuo metu tenka 39 teigiami testai koronavirusinei infekcijai nustatyti, o prieš mėnesį šis rodiklis buvo keturis kartus mažesnis.

Premjeras sakė, kad visame Paryžiuje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, tačiau nenurodė, kada šis reikalavimas įsigalios.

Visoje šalyje jau yra privaloma dėvėti kaukes viešajame transporte ir daugumoje uždarų viešųjų vietų.

Kai kurių miestų, taip pat ir sostinės, vietos valdžia, pasinaudojusi savo vykdomaisiais įgaliojimais, įvedė privalomą kaukių dėvėjimą lauke esančiose judriose viešosiose vietose.

Prancūzijoje patvirtinta per 291 tūkst. COVID-19 atvejų ir per 30,5 tūkst. mirčių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min