Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 29d. 23:54

Jauniausia koronaviruso auka Džordžijos valstijoje – vos vienerių metų vaikas

Mama ir kūdikis
123RF.com nuotr. / Mama ir kūdikis

Valstybinio sveikatos departamento duomenimis, vienerių metų vaikas dabar yra jauniausia Covid-19 auka Džordžijos valstijoje, JAV, rašo CNN.

Miręs vaikas be koronaviruso turėjo ir kitų sunkių sveikatos sutrikimų, sakė Valerie Crow, Kobbo apygardos visuomenės sveikatos centro atstovė. Kobbo apygarda yra visai šalia Atlantos.

Pasak Džordžijos visuomenės sveikatos departamento, penktadienio popietės duomenimis, jaunesnių nei vieneri metai kūdikių, sergančių koronavirusu, yra daugiau nei 900, ligoninėse jų hospitalizuota 58, dar nė vienas jaunesnis nei vienerių metų vaikas nėra miręs nuo koronaviruso.

Pasak departamento, yra nustatyta daugiau kaip 3 tūkst. koronaviruso atvejų tarp 1–4 metų amžiaus vaikų, 62 iš jų hospitalizuoti, vienas vaikas mirė.

Remiantis atnaujinta bendra JAV pediatrijos akademijos ir Vaikų ligoninių asociacijos ataskaita, rugpjūčio 6–20 dienomis koronaviruso atvejų tarp vaikų padaugėjo net 21 proc.

Nuo pandemijos pradžios JAV užsikrėtė daugiau nei 440 000 vaikų, sakoma pranešime.

Ataskaitoje taip pat teigiama, kad sunki vaikų liga, kurią sukelia koronavirusas, pasitaiko retai, nepaisant didėjančio sergamumo skaičiaus.

Nuo pandemijos pradžios JAV užsikrėtė daugiau nei 440 000 vaikų

Liepos mėnesį Florida pranešė apie jauniausią Covid-19 auką – 9-erių mergaitės mirtį.

Apie pirmąjį JAV kūdikį, mirusį nuo koronaviruso Čikagoje buvo pranešta dar kovo mėnesį. Prieš tai jauniausia koronaviruso auka buvo nė vienerių nesulaukęs vaikas iš Kinijos.

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min