Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV drebino mirtini šūviai čiuožykloje, jaunimo vakarėlyje ir automobilių aikštelėje

Policijos automobiliai Hjustone
Policijos automobiliai Hjustone
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio naktį JAV po susišaudymo Manhetene du vyrai nuvežti į ligoninę, o Hjustone į poros konfliktą mėginęs įsiterpti vyras žuvo vietoje, skelbia JAV žiniasklaida.

„Abclocal.com“ praneša, kad šiaurės Hjustone žmogus nušautas po to, kai keletą kartų mėgino įsiterpti į šiaurės Hjustone kilusį kivirčą tarp poros. Aukos žudikas vis dar laisvėje.

Maždaug pusė dviejų nakties mašinų aikštelėje kilo konfliktas tarp vyro ir moters. Auka keletą kartų mėgino įsiterpti į pokalbį tarp moters ir vyro, kol vyras išsitraukė ginklą ir į pašalietį paleido bent penkias kulkas.

Maždaug 25 metų amžiaus vyras mirė vietoje. Hjustono policija ieško įtariamojo, kuris, manoma, gali būti ginkluotas ir pavojingas.

Pasišaudymas čiuožykloje

Tą pačią dieną Manhetene esančioje „Bryant Park“ čiuožykloje taip pat įvyko susišaudymas, skelbia msnnews.com. Po jo du sužeisti vyrai, kurių gyvybei pavojus negresia, buvo nuvežti į ligoninę.

Vienas žmogus pašautas į liemenį, o kitam kulka kliudė koją.

Kiti tuo metu buvę čiuožykloje žmonės išgirdę šūvius krito ant žemės ir nenukentėjo. Kokie susišaudymo motyvai, neskelbiama.

Teksase žuvo 2, sužeisti 22 (BNS)

Dar du žmonės žuvo ir dar 22 buvo sužeisti per šaudymą vakarėlyje privačioje teritorijoje netoli Hjustono. Šventėje dalyvavo daug jaunimo – apie 100 žmonių. Policija ieško dviejų įtariamųjų, Hjustono priemiestyje Saiprese sukėlusių konfliktą.

Dar mažiausiai 22 žmonės buvo nuvežti į penkias to rajono ligonines, bet kai kurių sužeidimai yra nesunkūs, remdamasis šerifo įstaigos informacija pranešė „Houston Chronicle“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min