Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

JAV kariškiai atsiprašė už žinutę apie bombų mėtymą

JAV kariuomenės Strateginių pajėgų vadovybė (STRATCOM) pirmadienį atsiprašė už „prasto skonio“ pajuokavimą – „Twitter“ žinutę, kurioje sakoma, kad kariškiai yra pasiruošę numesti kai ką „daug didesnio“ negu Niujorko Taimso aikštėje nusileidžiantis krištolinis rutulys, tradiciškai pažymintis Naujųjų metų metų pradžią.
JAV kariai
JAV kariai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

JAV branduolinį arsenalą valdančios pajėgos Naujųjų metų išvakarėse savo „Twitter“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip strateginiai bombonešiai B-2 mėto bombas. Žinutės, kuri vėliau buvo ištrinta, tekste sakoma: „Jeigu kada nors prireiktų, esame #pasiruošę numesti kai ką didesnio, daug didesnio.“

Daugeliui socialinių tinklų vartotojų išreiškus nuostabą ir pasipiktinimą, STRATCOM, kurios šūkis – „Mūsų profesija – taika“, per tviterį vėliau paskelbė atsiprašymą.

„Mūsų ankstesnė Naujųjų metų išvakarių žinutė buvo prasto skonio ir neatspindi mūsų vertybių. Atsiprašome. Esame pasišventę Amerikos ir sąjungininkų saugumui“, – parašė kariškiai.

Vienas STRATCOM atstovas sakė televizijai „NBC News“, kad nuotraukose, rodytose minėtame vaizdo įraše, matyti nebranduolinės bombos.

Lietingą ir žvarbų pirmadienio vakarą apie milijonas žmonių buvo susirinkę Niujorko Taimso aikštėje, kur nuo 1907-ųjų Naujieji metai tradiciškai sutinkama stebint, kaip ant stiebo pritvirtintas didžiulis rutulys lėtai nusileidžia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius