TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV kino teatre supykęs ant žinutes rašiusio vyro žiūrovas paleido kulką jam į krūtinę

Kino teatre Floridoje įvyko susišaudymas, kai buvęs policininkas supyko ant žiūrovo, garsiai rašiusio žinutes
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kino teatre Floridoje įvyko susišaudymas, kai buvęs policininkas supyko ant žiūrovo, garsiai rašiusio žinutes
Šaltinis: 15min
0
A A

Viename Floridos kino teatre žiūrovas, nepatenkintas tuo, kad keliomis eilėmis arčiau ekrano sėdintis vyras seanso metu naudojasi mobiliuoju telefonu, konfliktą išsprendė išsitraukęs ginklą ir paleidęs į jį kulką, praneša „The Daily Mail“.

71 metų buvęs policijos kapitonas Curtisas Reeves'as kaltinamas 43 metų Chado Oulsono nužudymu. Šis buvo nušautas pirmadienio popietę Tampos miesto (Florida, JAV) kino teatre, 25 pasibaisėjusių liudininkų akivaizdoje.

„Kažkas metė kukurūzų spragėsius. Nesu tikras, kas metė kukurūzus. O tada bum, jis nušautas“, – pasakoja įvykio liudininkas Charles'as Cummingsas.

Pasak šerifo tarnybos pareigūnų, C.Reeves'as paprašė Ch.Oulsono nustoti kino salėje rašyti žinutes mobiliuoju telefonu. Šis atsakė, kad rašo savo trejų metų dukrai. Po to sekė šūvis.

Facebook nuotr./Chadas Oulsonas su žmona ir dukrele
Facebook nuotr./Chadas Oulsonas su žmona ir dukrele

Šaulys ir jo žmona sėdėjo už incidento aukos ir jo žmonos, kuriai buvo peršauta ranka.

Pasak liudininko Ch.Cummingso, kuris su savo sūnumi Alexu iš kino teatro išėjo krauju aptaškytais drabužiais, ginčas prasidėjo dar rodant kino anonsus. Tolesnėje eilėje sėdėjęs vyras, C.Reeves'as, atsistojo ir išėjo iš salės, greičiausiai ketindamas iškviesti kino teatro administratorių.

Po kelių minučių jis grįžo vienas ir atrodė susinervinęs. Ginčas tarp vyrų atsinaujino, Ch.Oulsonas pakilo iš savo vietos. Jis paklausė, ar C.Reeves'as jį apskundė kino teatro administracijai.

Pasak liudininkų, vyrai ėmė kalbėtis pakeltais balsais, kažkas metė kukurūzų spragėsius. Tada C.Reeves'as išsitraukė ginklą.

Ch.Oulsono žmona ant vyro krūtinės padėjo ranką, tarsi norėdama jį uždengti. Paleista kulka perskrodė kiaurai jos plaštaką ir pataikė Ch.Oulsonui į krūtinę.

„Iš jo burnos ėmė veržtis kraujas. Vaizdas buvo labai šiurpus“, – pasakoja šalia sėdėjęs liudininkas Ch.Cummingsas.

Pasak jo, ginklą iš kulką paleidusio vyro rankų pagriebė greta sėdėjęs žiūrovas. Šaulys nebandė pabėgti.

Ch.Oulsonas ir jo žmona buvo nuvežti į ligoninę, tačiau vyras mirė. Jo žmonos gyvybei grėsmės nėra.

Pasak Tampos policijos atstovės Lauros McElroy, Ch.Reeves'as buvo policijos kapitonas. Jis išėjo į atsargą 1993 metais. Jo sūnus taip pat yra policijos pareigūnas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min