Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV per išpuolį prieš Nacionalinės gvardijos narius nušauti trys žmones, o dar 8 sužeisti

Teroristas tris žmones nužudė, dar aštuonis sužeidė, o po to nusišovė.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Teroristas tris žmones nužudė, dar aštuonis sužeidė, o po to nusišovė.
Šaltinis: BNS
0
A A

Nevadoje vienas ginkluotas užpuolikas antradienio rytą pradėjo šaudyti į grupę JAV Nacionalinės gvardijos narių, pusryčiavusių viename restorane, ir tris žmones nužudė, dar aštuonis sužeidė, o po to nusišovė.

Per automatu AK-47 ginkluoto 32 metų Eduardo Senciono išpuolį Karson Sityje buvo nušauti du Nacionalinės gvardijos nariai, o trys sužeisti.

„Tai išties tragiškas įvykis, – šerifas Kenas Furlongas sakė vėlyvą popietę vykusioje spaudos konferencijoje. – Daug aukų buvo Nacionalinės gvardijos nariai, kurie restorane vilkėjo uniformas.“

Liudininkai iškvietė policiją ir gelbėtojus tuojau po 9 val. vietos (19 val. Lietuvos) laiku, kai pamatė užpuoliką restorano „International House of Pancakes“ parkavimo aikštelėje.

Šerifo biuro atstovas Jackas Freeras sakė naujienų agentūrai AFP, kad žuvo trys žmonės – du Nacionalinės gvardijos nariai ir civilė moteris. Dar aštuoni žmonės buvo sužeisti, iš jų trys gvardiečiai, pridūrė jis..

Šie penki Nacionalinės gvardijos nariai – du vyrai ir trys moterys – buvo susirinkę į neformalų susitikimą, kai į restoraną įžengė E.Sencionas ir pradėjo šaudyti į jų stalą, nurodė J.Furlongas.

Mažiau nei prieš mėnesį vienas užpuolikas nušovė septynis žmones, tarp jų tris vaikus, viename Ohajo miestelyje, o vėliau žuvo per susišaudymą su policija.

Į save šovęs užpuolikas sunkiai susižalojo, ir vėliau mirė nuo žaizdų. Šis Meksikoje gimęs Karson Sičio gyventojas buvo JAV pilietis ir anksčiau nebuvo patekęs į teisėsaugos akiratį, pranešė policija.

Naktį prieš šį išpuolį E.Sencionas praleido Karson Sityje, o vėliau turėjo išvažiuoti į Saut Leik Tahou, kur jis dirba. Šio vyro šeima nurodė, kad pirmadienio vakarą jis nesielgė neįprastai, tačiau sakė, kad jo psichika galėjo būti sutrikusi, praneša vietos žiniasklaida.

Be Kalašnikovo automato, iš kurio užpuolikas šaudė per šią ataką, įvykio vietoje rasti du kiti šaunamieji ginklai, tačiau jie nebuvo panaudoti, nurodė šerifas.

Fran Hunter, pusryčiavusi netoliese esančiuose lošimo namuose „Fandango“, pasakojo, kad užpuolikas išėjo iš restorano ir apšaudė kitos šalimais esančios užeigos langus.

„Stovėjau priešais „Fandango“, kai kažkas pasakė: „Jis nusišovė“, – prisiminė moteris, kurios žodžius citavo dienraštis „Reno Gazette-Journal“.

Vienas šerifo departamento pareigūnas atsisakė komentuoti, ar užpuolikas apgalvotai šaudė į kariškius.

„Šerifas gali niekada nesužinoti (šio išpuolio) motyvo“, – sakė jis.

Nevados senatorius Harry Reidas, kuris yra Senato demokratų daugumos pirmininkas, sakė esantis nuliūdintas šių šaudynių. Jis pridūrė, kad valstijos sostinė Karson Sitis iki šiol buvo „taiki, rami vieta“.

„Labai sunku suvokti, kad įvyko kažkas panašaus“, – pabrėžė senatorius.

Jungtinėse Valstijose, kurių daugelyje valstijų galioja itin liberalūs ginklų kontrolės įstatymai, dažnai pasitaiko šaudynių, o šį faktą patvirtina du kiti incidentai.

Kelios valandos prieš išpuolį Nevadoje vienas vyras Vakarų Virdžinijos mieste Morgantaune nušovė penkis žmones, po to pabėgo į Pensilvaniją ir Kentukį, kur nusižudė, kai jį užspeitė policija.

Kaip praneša televizija WBOY, Morgantaune gyvenęs 22 metų Shayne'as Rigglemanasveikiausiai pažinojo savo aukas, kurias nušovė iš galingo šautuvo.

Mažiau nei prieš mėnesį vienas užpuolikas nušovė septynis žmones, tarp jų tris vaikus, viename Ohajo miestelyje, o vėliau žuvo per susišaudymą su policija.

VIDEO: Three killed in pancake house shooting
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min