-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

JAV prezidentas Barackas Obama žada paskelbti netradicinį metinį pranešimą

JAV prezidentas Barackas Obama pažadėjo, kad ateinančią savaitę savo metiniame pranešime „Apie padėtį Sąjungoje“ susitelks į klausimus „peržengiančius artėjančių rinkimų“ temas, taip pat nebepateiks tradicinio įstatymų leidybos planų sąrašo.
Barackas Obama
Barackas Obama / „Scanpix“/AP nuotr.

B.Obama, kuriam tenka dirbti su itin priešiškai nusistačiusiu respublikonų kontroliuojamu Kongresu, kuris dabar yra susitelkęs į vėliau šiais metais vyksiančius rinkimus, trečiadienį paskelbtame vaizdo pranešime sakė, kad šiemet jo metinė kalba bus netradicinė.

Sėdėdamas prie savo darbo stalo Ovaliniame kabinete be švarko, pasiraitojęs rankoves, B.Obama žadėjo susitelkti į tai, „ką mes visi turime nuveikti kartu per tolesnius metus – svarbius dalykus, kurie užtikrins dar stipresnę, geresnę ir labiau klestinčią Ameriką mūsų vaikams“.

Baltųjų rūmų administracijos vadovas Denisas McDonough užsiminė, kad B.Obama pabrėš kontrastą tarp dabartinės JAV padėties ir savo pirmojo metinio pranešimo, kai šalis buvo įklimpusi į Didžiąją recesiją.

„Mums dar lieka atlikti darbų, bet nekyla jokių klausimų, kad mes visi kartu sugrąžinome Ameriką atgal“, – sakoma elektroniniu paštu išplatintame D.McDonough pranešime.

„Tačiau tai, ką mums liko padaryti, yra daugiau negu bet kokia atskira politikos iniciatyva arba naujas Kongreso įstatymo projektas. Svarbu, kas mes esame, kur einame ir kokia šalimi norime būti“, – rašo jis.

Tuo tarpu respublikonai paskelbė, kad partijos atsakomuosius argumentus paskelbs charizmatiška Pietų Karolinos gubernatorė, Nikki Haley, kurią B.Obama yra nesyk gyręs ir kuri dažnai minima kaip tikėtina kandidatė į viceprezidento postą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius