TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV pusiau išsirengęs vyriškis užgrobė mokyklinį autobusą

Šaltinis: 15min
0
A A

JAV mieste Atlantoje pusiau nuogas vyriškis užgrobė mokyklinį autobusą su vaikais, praneša „Associated Press.“

Pranešama, kad iki pusės nuogas 23 metų Arris Pitmonas įlindo į sustojusį autobusą per langą ir, įveikęs vairuotoją, sėdo į jo vietą.

Pranešama, kad kurį laiką autobusas buvo nevaldomas – vyriškis paleido nuo kalno važiuojančio autobuso vairą ir nulėkė paskui vairuotoją per autobuso saloną. Vienas iš mokinių mėgino perimti vairą, tačiau A.Pitmonas trenkė jam, po to autobuse prasidėjo muštynės.

Autobuse kilo panika, mokiniai pradėjo veržtis link mašinos gale įrengto atsarginio išėjimo. Per šias grumtynes du mokiniai ir autobuso vairuotojas patyrė nedidelius sužeidimus.

Pranešama, kad visi mokiniai iššoko iš riedančio autobuso, o šis, nuvažiavęs nuo kalno, pramušė tvorą ir galiausiai trenkėsi į sieną.

Vairuotoją sulaikė šį įvykį matę žmonės. Pranešama, kad A.Pitmonas mėgino pabėgti ir sprukdamas pametė kelnes. Taigi, kai atvyko policija, jis buvo visiškai nuogas. Pagal vienus pranešimus jis buvo užsidėjęs prezervatyvą. Kol kas nenustatyta, ar A.Pitmonas pažinojo vairuotoją ir kokie šio poelgio motyvai.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min