Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV respublikonų kandidatas į Kongresą nufotografuotas vilkintis nacių uniformą

Richas Iottas
voteiott.com / Richas Iottas
0
A A

Vienas JAV Respublikonų partijos kandidatas į Kongresą buvo nufotografuotas vilkintis nacių sukarintos organizacijos „Waffen SS“ uniformą, tačiau teisinosi, jog dalyvavo Antrojo pasaulinio karo mūšių inscenizacijose, praneša žurnalas „The Atlantic“.

Ultrakonservatyvaus respublikonų sparno, vadinamo Arbatėles partija, iškeltas Richas Iottas paneigė jaučiantis kokių nors simpatijų naciams. Savo pranešime jis nurodė, kad įvairių epochų istorinių įvykių inscenizavimas yra milijonų vyrų ir moterų laisvalaikio pomėgis, kuriame jis dalyvauja nuo studijų koledže.

Kaip rašo „The Atlantic“, vienoje Ohajo šiaurės vakarų apygardoje kandidatuojantis R.Iottas, priklauso klubui, inscenizuojančiam 5-osios SS tankų divizijos „Wiking“, daugiausiai veikusios Rytų fronte, kovas.

Žurnalui susisiekus su politiku, R.Iottas patvirtino, kad dalyvauja šio klubo veikloje jau daugelį metų, tačiau sakė, kad jį domina vien nacistinės Vokietijos istorija ir kad jis neteisina nacizmo doktrinos.

R.Iottas aiškino, kad viena iš priežasčių, dėl kurių jo klubas pasirinko diviziją „Wiking“ – jog šis dalinys daugiausiai kovojo Rytų fronte su Raudonąja armija, o ne su JAV arba britų kariais, nurodė liberalios pakraipos žurnalas.

Nacių uniformą vilkinčio R.Iotto nuotrauką galima pamatyti žurnalo tinklalapyje.

Savo rinkimų tinklalapyje R.Iottas paskelbė daugiau nuotraukų, kurias, pasak jo, atsisakė publikuoti žurnalas, sumanęs aprašyti jo laisvalaikio veiklą. Šiose nuotraukose politikas užfiksuotas vilkintis Antrojo pasaulinio karo laikų Jungtinių Valstijų kariuomenės, Pirmojo pasaulinio karo laikų britų kariuomenės, ir Jungtinių Valstijų Pilietinio karo laikų uniformomis bei dalyvaujantis tų laikotarpių įvykių inscenizacijose. Šias nuotraukas galima pamatyti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min