2009-10-30 12:00

Jungtinėse Valstijose lėktuvas susidūrė su sraigtasparniu

JAV pakrančių sargyba ir jūrų pajėgos ieško devynių žmonių, skridusių Pakrančių sargybos lėktuvu ir jūros pėstininkų sraigtasparniu, kurie susidūrė virš vandenyno netoli Pietų Kalifornijos krantų, pranešė pareigūnai.
Manoma, kad šiame incidente dalyvavo Pakrančių sargybos transporto ir tolimosios žvalgybos lėktuvas C-130
Manoma, kad šiame incidente dalyvavo Pakrančių sargybos transporto ir tolimosios žvalgybos lėktuvas C-130. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lėktuvas

Vienas pilotas pranešė pastebėjęs liepsnos kamuolį netoli numanomos nelaimės vietos, sakė JAV federalinės aviacijos administracijos (FAA) atstovas Ianas Gregoras.

Apie šią katastrofą pranešta ketvirtadienį 19 val. 10 min. vietos (penktadienį 4 val. 10 min. Lietuvos) laiku. Pasak Pakrančių sargybos atstovės Allyson Conroy, orlaiviai nukrito už maždaug 24 kilometrų į rytus nuo San Clementės salos.

Jūros pėstininkų atstovas kapralas Michaelas Stevensas patvirtino, kad nukrito atakos sraigtasparnis „AH-1 Cobra“, tačiau išsamesnės informacijos dar neturėjo. Pasak atstovo, tas sraigtasparnis priklauso 3-ajai jūrų pėstininkų eskadrilei, dislokuotai Pendltono karo bazėje.

Manoma, kad šiame incidente dalyvavo Pakrančių sargybos transporto ir tolimosios žvalgybos lėktuvas C-130, kuris buvo naudojamas įvairiose misijose.

Pasak I.Gregoro, tuo lėktuvu skrido septyni, o sraigtasparniu – su žmonės.  Pakrančių sargyba nurodė pasiuntusi į nelaimės vietą tris katerius ir sraigtasparnį „MH-60 Jayhawk“, kurie ieškos išsigelbėjusiųjų. Jūrų pajėgos į paieškas pasiuntė keturis laivus ir daug sraigtasparnių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą