Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką darys prie sienos priremtas Vladimiras Putinas?

Vladimiras Putinas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Neverta tikėtis, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pripažins, jog yra kaltas dėl Malaizijos lainerio katastrofos, rašo „Le Nouvel Observateur“. Gali būti, kad jis eis į priekį – bandys atsiriekti Ukrainos Rytus.

„Išaušo tiesos valanda. Po daugybės metų dvejonių, delsimo, baimės prieš V.Putiną ir jo režimą, Vakarų šalys pagaliau nusprendė priremti Kremlių prie sienos. Jeigu Rusijos prezidentas pripažins bent menkiausią Rusijos kaltę teroristams numušant Malaizijos keleivinį lėktuvą, atsiras galimybė Rusijai bendrauti su Vakarais. Jeigu taip nenutiks, santykiai smarkiai pasikeis, kaip sakė Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Cameronas“, – rašoma straipsnyje.

Ką darys V.Putinas? Jis nuėjo pernelyg toli. Tam, kad atstatytų savo autoritetą šalyje, jam nėra kito pasirinkimo, kaip priversti rusus patikėti nauja virtualia realybe, pasauliniu sąmokslu, kuriuo siekiama sustabdyti Rusijos žygį į didybę.

Ką darys V.Putinas? Jis nuėjo pernelyg toli. Tam, kad išlaikytų savo autoritetą šalyje, jam nėra kito pasirinkimo, kaip priversti rusus patikėti nauja virtualia realybe, pasauliniu sąmokslu, kuriuo siekiama sustabdyti Rusijos žygį į didybę.

V.Putinas ne tik neatsitrauks, jis dar labiau užries nosį ir suteiks daugiau erdvės veikti ultranacionalistinėms jėgoms.

Kaip sakė Vokietijos užsienio reikalų ministras, negalima atmesti galimybės, kad Rusijos prezidentas ne tik neatsitrauks, o imsis veiksmų, kad pasiglemžtų Rytų Ukrainą.

„Jeigu Vakarai veiks nuosekliai, antradienį turėtų būti priimtos griežtesnės sankcijos Maskvai, kurios paralyžiuos šalies ekonomiką. Tai bus smūgio pradžia ir suartėjimo, prasidėjusio Michailo Gorbačiovo laikais, pabaiga. Tai taps strateginio žaidimo Europoje pradžia“, – rašoma straipsnyje.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min