Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip pavyko išgyventi Rusijoje, Igarkoje, sudužusio lėktuvo keleiviams

Taip atrodo lėktuvo AN-24 modelis.
Wikimedia.org nuotr. / Taip atrodo lėktuvo „An-24“ modelis.
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt jau rašė apie antradienio naktį prie Igarkos sudužusį lėktuvą „An-24“. Aviakatastrofa įvyko 1.30 val. vietos laiku.

Iš pradžių skelbta, kad žuvo visi lėktuvu skridę 15 žmonių, tačiau vėliau tokia informacija paneigta ir pranešta, kad septyni žmonės žuvo, o aštuoni išgyveno.

Lėktuvu skrido 11 keleivių, iš jų vienas vaikas, ir 4 ekipažo nariai.

Kaip įvyko aviakatastrofa

Lėktuvas, skrendantis iš Krasnojarsko, sudužo leisdamasis Igarkos miesto oro uoste. Iki nusileidimo tako prieš katastrofą buvo likę apie 700 metrų. Skelbiama, kad nelaimė greičiausiai įvyko dėl rūko. Bandydamas nusileisti trečią kartą orlaivis nukrypo nuo kurso ir atsitrenkęs į žemę užsidegė.

Žuvusiųjų skaičius keitėsi

Iš pradžių skelbta, kad liko gyvi trys ekipažo nariai ir vienas keleivis. Vėliau pranešta, kad dėl patirtų sužalojimų keleivis ligoninėje mirė. Tarp žuvusiųjų yra ir mergaitė, gimusi 1999 metais. Žuvo ir stiuardesė, skrydžio metu buvusi lėktuvo gale.

Naujausiais duomenimis, sunkiai sužeistas keleivis išgyveno. Pranešama, kad apdegė 80 proc. jo kūno.

Taigi iš viso išsigelbėjo 4 lėktuvu skridę žmonės.

Kaip jiems pavyko likti gyviems?

Lėmė laimingas atsitiktinumas. Nuo smūgio į žemę lėktuvo fiuzeliažas atsiskyrė nuo pilotų kabinos. Tokiu būdu dviem pilotams ir borto mechanikui pavyko išvengti sunkių traumų. Jų būklę medikai vertina kaip patenkinamą.

Manoma, kad jeigu stiuardesė smūgio metu būtų pasirinkusi kitą vietą ir atsisėdusi arčiau pilotų kabinos, ji galėjo likti gyva.

Dėl šios aviakatastrofos pradėta baudžiamoji byla, bus patikrinta kompanijos „Katekavia“, kuriai priklauso sudužęs lėktuvas, veikla.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min