Pirmieji didieji šio sezono miško gaisrai kelia pavojų šimtams namų, esančių miesto šiaurėje, „San Fernando“ slėnyje.
Pietų Kalifornija faktiškai kiekvienais metais spalio–vasario mėnesiais kenčia nuo gaisrų, kai pradeda pūsti šilti ir sausi „Santa Ana“ vėjai, išdžiovinantys augmeniją. Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Švarcnegeris paskelbė nepaprastąją padėtį dviejose valstijos apygardose – Los Andžele ir Venturoje.
San Fernando“ slėnyje ugnis „Porter“ rančoje suniokojo daugiau kaip 2 tūkst. hektarų žemės, tuo tarpu ugnis kitoje vietose nusiaubė daugiau nei 2120 hektarų žemės.
Kaip pranešė Jungtinių Valstijų žiniasklaida, vienas iš žuvusiųjų – iš medžio ir kartono pasigamintoje pastogėje gyvenęs benamis. Dar vienas žmogus žuvo avarijos metu kelyje, nuo netoli degusio gaisro užtvindyto dūmais.
Pasak Los Andželo ugniagesių atstovo Michaelio Freemano, situacija labai pavojinga.






