Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 06, 07:03

Kam tas verslo planas? Elonas Muskas improvizuoja

Kai praėjusį mėnesį „Twitter“ derėjosi dėl akcijų pardavimo su Elonu Musku, įmonė rėmėsi įprastomis verslo perėmimo taisyklėmis ir rekomendacijomis. E.Muskas, turtingiausias pasaulio žmogus, elgėsi priešingai.
Elonas Muskas Tik prenumeratoriams
Elonas Muskas / „The New York Times“/JEFFERSON SIEGEL nuotr.

Jis neturėjo plano, kaip finansuoti ar valdyti „Twitter“, atskleidė E.Muskas vienam artimam bendražygiui.

Siekdamas užsitikrinti 44 milijardų dolerių sandorį, jis patarimų kreipėsi į nedidelį žmonių, kuriais pasitiki, ratą. Tame rate yra Jaredas Birchallas, šeimos biuro vadovas ir Alexas Spiro, asmeninis E.Musko advokatas.

Kai „Twitter“ ėmė priešintis jo uvertiūroms, E.Muskas pradėjo spausti kompaniją tviteryje – kai kurie jo pasisakymai buvo žaismingi, kai kurie – aštroki, ir visi – impulsyvūs.

Technologijų srities milijardieriai, tokie kaip Billas Gatesas, Jeffas Bezosas ir Larry Page'as, dažnai turi ilgalaikius planus ir tvarko savo reikalus pasitelkę teisininkų, komunikacijos profesionalų ir įvairių specialistų agentūrų aparatą. E.Muskas veikia kitaip nei kuris nors iš jų.

Remiantis interviu su daugiau nei 30 esamų ir buvusių jo darbuotojų, investuotojų ir kitų asmenų, kuriems teko su juo bendradarbiauti, verslininkas leidžiasi vedamas užgaidų ir impulsų, be to, yra įsitikinęs, kad jis – 100 procentų teisus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

© 2021 The New York Times Company

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min